30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Toshiba, Japon elektronik cihaz üreticisi olmasının yanı sıra cihazlar için parça üreten bir firmadır. 1939 senesinde Hisashige Tanaka’nın önderliğinde kurulmuştur. Dünyanın sayılı ve önde gelen markalarından birisidir. Toshiba, bilgi sistemleri, güç kaynakları ve enerji üretimi konusunda üretimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca internet çözümleri üzerine de yatırımları bulunmaktadır.

Toshiba’nın ülkemizin hemen hemen her bölgesinde birçok satış noktası yer almaktadır. Geniş ağı sayesinde oldukça popüler olmayı ve yüz binlerce müşteriye ulaşmayı başarmıştır. Son dönemlerde sunmuş oldukları televizyon modelleriyle tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Firmadan vermiş olduğunuz siparişlerin ardından sizlere oldukça kaliteli bir destek sunan firma aynı zamanda sipariş öncesi sorularınızı da yanıtlıyor. Toshiba çağrı merkezi bulunana bir firmadır. Toshiba müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşmek için direk bağlanma numarası olan 0850 360 seksen altı yetmiş dört numaralı hattı arayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!