Toroslar Elektrik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 186

Toroslar EDAŞ ya da Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak bilinen şirket, Toroslar Elektrik Dağıtım Bölgesi’nde bulunan şehirlere tüm elektrik dağıtım şebekelerinin kurulum aşamalarını ve işletme faaliyetlerini en uygun şartlarda sürdüren bir şirket olarak bilinir. Toroslar Elektrik Dağıtım Bölgesi’ndeki bulunan aşağıdaki şehirlere ait toplamda 7,7 milyon aboneliğin tüm elektrik dağıtımını kapsamaktadır:

  • Osmaniye elektrik arıza telefon numarası: 186
  • Adana elektrik kesintisi telefon numarası: 186
  • Mersin elektrik arıza telefon numarası: 186
  • Hatay elektrik kesintisi telefon numarası: 186
  • Gaziantep arıza kesintisi telefon numarası: 186
  • Kilis elektrik kesintisi telefon numarası: 186

EnerjiSA tarafından sahibi olunan Toroslar EDAŞ, 2013 yılından bu yana sahibi olduğu gibi Türkiye’nin elektrik enerjisi alanında hem üretim hem dağıtım hem de toptan- perakende ticaretini sürdüren EnerjiSA tarafından işletilmektedir.

Herhangi bir elektriğe ait soru ve sorunda yetkili olduğu bölgenizde Toroslar EDAŞ varsa Toroslar elektrik müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden sorunu ya da arızayı bildirebilirsiniz. Arıza bildirme formunun da yer aldığı sayfamızda direkt olarak arıza formu doldurabilir, taleplerinizin kısa sürede yanıt bulmasını da sağlayabilirsiniz.

Toroslar Elektrik Arıza Bildirme Hattı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Toroslar Elektrik arıza ihbar Numarası: 186

Arıza Bildirme Formu ya da Aydınlatma Arıza Bildirim Formu konularında aşağıdaki iletişim formlarını kullanabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Bunun dışında yeni bağlantı yapılmasını istediğiniz talepleriniz varsa 186 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Eğer herhangi bir sebepten dolayı elektrik kesintisi yaşandıysa ve tekrar açılması talebiniz varsa, sayaçlarınızla ilgili arıza veya sorun bildirme talepleriniz bulunuyorsa bunların tamamı için Toroslar Elektrik iletişim numarası olan 186 üzerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.

Toroslar Elektrik Planlı Elektrik Kesintisinden Önce Yapılması Gerekenler

Toroslar Elektrik dağıtım bölgesine bağlı olan il ve ilçelerde olası planlı elektrik kesintilerinde ev ya da iş yerlerinizde uygulayabileceğiniz bazı durumlar vardır. Öncelikle UPS kullanıyorsanız akülerin şarjda olup olmadığını kontrol edebilir, buzdolabı ürünlerinin bozulacak olanlarını kesinti öncesine kadar tüketmeye çalışabilirsiniz.

Kesinti süresi hakkında ise Toroslar Elektrik çağrı merkezi telefon numarasından arızanı ne kadar süreceği hakkında, bölgenizdeki planlı kesinti olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde eğer arıza bildirme talebiniz olursa aşağıdaki formu da kullanabilirsiniz.

Aydınlatma ve Arıza Bildirme Formu:

https://www.toroslaredas.com.tr/Pages/DestekVeYardim/AydinlatmaArizaBildirimFormu/Aydinlatma-Ariza-Bildirim-Formu.aspx

Toroslar Elektrik İletişim Posta Adresi:

CEMAL PAŞA MAHALLESİ CEVAT YURDAKUL CADDESİ NO:2 SEYHAN ADANA

Toroslar Elektrik İletişim Formu Adresi:

https://www.toroslaredas.com.tr/Pages/DestekVeYardim/BizeUlasin/Bize-Ulasin.aspx

Toroslar Elektrik Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda bulunan tüm Toroslar Elektrik sosyal medya adresleri, istediğiniz hesabı takibe alacağınız ve bilgi alacağınız adreslerdir. İstediğiniz herhangi birini takip edebilir ya da hepsini takibe alabilirsiniz. Bu sayede güncel bir şekilde Toroslar Elektrik’ten aldığınız elektrikle alakalı planlı – plansız tüm kesintilerde haberdar olabilirsiniz.

TOROSLAR ELEKTRİK Facebook

TOROSLAR ELEKTRİK Twitter

TOROSLAR ELEKTRİK İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!