Doğalgaz son yıllarda ülkemizde yaygınlaşmış ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken bir ısınma türüdür. Gündelik ihtiyaçların giderilmesi için de gerekli olan doğalgaz aynı zamanda en güvenilir sistemler arasında yer almaktadır. Türkiye genelinde de evlere kadar gelen doğalgaz belirli satış ve dağıtım firmaları tarafından bölge bölge sunulmaktadır.

Bölgelere göre ayrılan bu firmalar arasında 2010 yılında kurulmuş Torosgaz Isparta Doğalgaz firması da bulunmaktadır. Isparta ilinde hizmet veren bu firma kaliteli hizmet veren enerji dağıtım kuruluşları arasında yer almaktadır.

Torosgaz Isparta Doğalgaz, aynı zamanda doğalgaz satışı ile birlikte desteği ve dağıtımından da sorumlu bir firmadır. Torosgaz Isparta Doğalgaz 0246’lı ve üç haneli çağrı merkezi iletişim numarasına da sahiptir. Çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturalarınızı sorgulayabilir ve size en yakın Torosgaz Isparta Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Arıza bildirimi de yapabileceğiniz çağrı merkezine aynı zamanda istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz. Torosgaz Isparta Doğalgaz firmasının çağrı merkezine 0246 223 73 00 ve 187 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza müşteri temsilcileri tarafından cevap verilecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!