23 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Torku Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 03323240353

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye’de gururla sunulan markalardan biri olarak, bu topraklarda üretimini sağlayan ve %100 yerli bir marka olarak ülkemiz genelinde yayılan Torku, ülkemizde ilk olarak Konya Şeker olarak piyasaya çıkmıştır. Konya Şeker markası tarafından üretimi yapılan pek çok ürünlerin tek çatı altında marka olarak sunulduğu Torku markası, ürünleriyle ve lezzetiyle birlikte hem yurtiçi hem de yurtdışı ürünleri olarak ön planda olan markalardan biridir.

Konya’dan dünyaya uzanmayı başaran, geniş bir ürün yelpazesi ile birlikte bugün tüm talepleri karşılayan gücü ve destekleriyle beraber son derece başarılı bir çizgide ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak isteyen bu marka ile ilgili olarak tüm taleplerinizde de 0332 Torku müşteri hizmetleri aranarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

Torku Ürünleri Kategorileri Nelerdir?

%100 doğal olmasıyla vurgulanan Torku, bugün Anadolu’nun topraklarından harmanlanan lezzetleri ile birlikte fabrikalarda özenle işlenerek sofralara ulaşıyor… Kristal şekerlerden tutun da küp şekerlere, sıvı şekerlerden esmer şekerden yapılan çikolata, şekerleme gofret çeşitleri ve lokum gibi pek çok ürünlere ulaşabilirsiniz. Birçok ürün çeşidi arasında şekerler en gözde ürünler oluyor.

Şeker dışında ise kek, kraker, bisküvi ve gofret, minik tatlılar, şekerlemeler, çikolata ve çikolata kaplamalı ürünler, sürülebilir çikolatalar, et ve et ürünleri, yoğurt ve ayran kategorisi, süt ve sütlü içecekler, bitkisel yağlar, peynir tereyağı krema gibi ürünler, modern seracılık, bulgur ve bakliyat ürünleri, dondurulmuş ürünler, sirke ve soslar, içecekler olmak üzere pek çok ürünlerin en iyi şekilde sağlayıcısı olarak bugün hizmet verir.

Yukarıda yazılan tüm kategorilerdeki ürünler için ürün katalogları ve benzer ürün taleplerinizle ilgili soru, sorun, istek, öneri veya şikayetlerde Torku iletişim numarası üzerinden iletişimde kalabilir; bilgi ve destek alabilirsiniz. İstediğiniz her zaman en iyi şekilde bilgi alacağınız gibi en iyi nitelikte de ürünlere ulaşabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Torku Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Torku Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 03323240353

Tüketiciye her zaman en doğal ve en sağlıklı ürünleri sunmayı hedefleyen, bu sayede sertifikalı çiftçileriyle beraber sütlerin her zaman düzenli şekilde analizinin yapıldığı nitelikte yardımcı olan marka, günümüz şartları içerisinde Konya Şeker markasından Torku markası olarak ürünlerini pazarlamaktadır. Hem doğal hem de sağlıklı ürünler kategorisinde üreticinin hasadına göre talep garantisi doğrultusunda istediğiniz şekilde destek ve hizmeti görebilirsiniz.

Marketten aldığınız ürünlerden tutun da Torku markası ile birebir iletişimlerinizde dahil olmak üzere her türlü soru ve sorunlarınızda Torku çağrı merkezi ile görüşerek iletişimde kalabilirsiniz. Tüm destek hattı ile birlikte bilgi ve destek alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Torku İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Sosyal medya hesaplarının aşağıda listelendiği şekilde dilediğiniz her zaman sahibi Konya Şeker olan marka Torku’nun iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Hem e-posta ile iletişimde kalabilir hem de Torku markasının sosyal medya hesaplarıyla hangi ürünlerde ne gibi yenilikler olduğuna dair tüm detaylarıyla yakından takipte kalabilirsiniz.

Torku E-posta Adresi: konyaseker@konyaseker.com.tr

TORKU Facebook

TORKU Twitter

TORKU İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!