30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Tesettür giyimi benimsemiş kadınlar için özel ürünler üreten Tofisa, farklı tarzlarda hazırlanan kombin seçenekleriyle kullanıcılarına en uygun ürünleri sunmaktadır. Her mevsim ürün kataloglarını değiştiren Tofisa kesintisiz destek hizmeti, modaya uyumlu tasarımları ve geniş ürün çeşitliliğe ile pek çok farklı kesimden insana ulaşmayı başarmıştır.

Kadınların tesettür giyim modasını en iyi şekilde yansıtabilmelerini sağlayan ve stillerini canlandıran Tofisa aynı zamanda güvenilir alışveriş yapabileceğiniz bir adrestir. Güvenilir ödeme seçenekleriyle sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilmenizi sağlayan Tofisa müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Tofisa müşteri temsilcisi telefon numarası 0850 ile başlamaktadır. Tofisa güvenli alışverişi hızlı teslimat ile birleştirip birde üzerine 1 alana bir bedava kampanyalarını eklemiş tesettür sektörünün öncü firmaları arasına girmiştir.

Tofisa sezon da ön plana çıkan renk ve model seçenekleri üzerinden hazırlanan ceket ve kombinler ile bayanların daha fazla Tofisa tarzını giyimde yakalamak isterseniz lütfen görüş ve önerilerinizi bize bildiriniz.

Tofisa çağrı merkezi telefon numarası : 0850 480 24 44

Tofisa Adres : Keresteciler Sitesi, Kızılağaç Sokak, Gürsoy Han No:1 Güngören/İstanbul/Türkiye

Çağrı merkezini puanlayın!