Tofisa müşteri temsilcisi telefon numarası

Tesettür giyimi benimsemiş kadınlar için özel ürünler üreten Tofisa, farklı tarzlarda hazırlanan kombin seçenekleriyle kullanıcılarına en uygun ürünleri sunmaktadır. Her mevsim ürün kataloglarını değiştiren Tofisa kesintisiz destek hizmeti, modaya uyumlu tasarımları ve geniş ürün çeşitliliğe ile pek çok farklı kesimden insana ulaşmayı başarmıştır.

Kadınların tesettür giyim modasını en iyi şekilde yansıtabilmelerini sağlayan ve stillerini canlandıran Tofisa aynı zamanda güvenilir alışveriş yapabileceğiniz bir adrestir. Güvenilir ödeme seçenekleriyle sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilmenizi sağlayan Tofisa müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Tofisa müşteri temsilcisi telefon numarası 0850 ile başlamaktadır. Tofisa güvenli alışverişi hızlı teslimat ile birleştirip birde üzerine 1 alana bir bedava kampanyalarını eklemiş tesettür sektörünün öncü firmaları arasına girmiştir.

Tofisa sezon da ön plana çıkan renk ve model seçenekleri üzerinden hazırlanan ceket ve kombinler ile bayanların daha fazla Tofisa tarzını giyimde yakalamak isterseniz lütfen görüş ve önerilerinizi bize bildiriniz.

Tofisa çağrı merkezi telefon numarası : 0850 480 24 44

Tofisa Adres : Keresteciler Sitesi, Kızılağaç Sokak, Gürsoy Han No:1 Güngören/İstanbul/Türkiye


Tofisa müşteri temsilcisi telefon numarası” için 8 yorum

  1. İki tane tunik aldım birisi defolu geldi ikisininde kalitesini beğenmedim ama sağlamı alıp defoluyu geri iade ettim hatta zar zor ulaşıp iade kodu aldım ve kargo ücreti verip gönderdim içindeki iade formunada detaylıca yazmama rağmen 14 g0n olmasına rağmen param iade edilmedi bir daha aramam lazımmış yüzlerce kez aradım ulaşamadım onlarda bir kez aramış duymamışım ve ben yine kaç kez aramama rağmen ulaşamadım.Anlamıyorum ben zaten iade etmek istediğimi telefonda birebir söylediğim halde ve iade formunada belitmeme rağmen daha ne istiyorlar niye bir daha aramamızı istiyorlar. Daha para iadesi yapılmadı zaten iade edilecek miktar kadar telefonda beklerken harcadım ne kadar yorucu ve müşteriyi madur eden bir firmaymış bir dahamı asla o kadar internet alışverişimde bu bir kabus oldu.

  2. Sipariş iptal etmek istiyorum ama bir türlü bulamadım hiç yardımcı olmuyorlar telefon numarası sürekli kapalı kapıya gelsede almayacagim

    1. Aynı şekil benimde başıma geldi kargo geldiğinde almayı düşünmüyorum kargo geldiyse almadıysanız bir sorun oldumu kargoyu almadığınızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir