17 Mayıs 2021 tarihinde güncellendi.

TOFİSA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08504802444

Tesettür giyim ürünleriyle birlikte Türkiye’de en büyük online alışveriş süreçlerinden faydalanacağınız Tofisa markası, mütevazı ve modern kadınların en çok giyim noktasında tercih ettikleri bir fiziksel mağazadır. Markanın kendi fiziksel mağazası olduğu gibi hem adresiyle hem de internet sitesiyle de günümüzde de çokça aranan bir web sitesi olduğundan bahsetmek mümkündür.

TOFİSA ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM NUMARASI

Tofisa çağrı merkezi telefon numarası : 0850 480 24 44

Tofisa Adres : Keresteciler Sitesi, Kızılağaç Sokak, Gürsoy Han No:1 Güngören/İstanbul/Türkiye

Mütevazı giyim modellerinden tutun da tesettür giyim noktasında günümüzde en çok tercih edilen marka olarak Tofisa markası, yepyeni kombinler hazırlayan bir marka olduğu gibi internet sitesinden alacağınız tüm alışverişlerinizde de ne alırsan 29 TL’ye alacağınız pek çok kampanya seçenekleriyle indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Ara sıra özel kampanya olarak “Her Şey 1 TL” kampanyasından da yararlanabilir, en iyi şekilde kombinler, ayakkabı, spor elbise, çanta, tunik ya da sweat gibi pek çok kategoride alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Olası soru ve sorunlarda ise Tofisa çağrı merkezi ile beraber görüşerek, destek ve hizmet alabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman en iyi şekilde avantajlı fiyatlarıyla internetten alışverişleri güvenle yapabileceğiniz bir kadın tesettür giyim sitesi olarak Tofisa ile birlikte güvenli alışverişler yapabilirsiniz.

Tofisa’nın Avantajları Nelerdir?

İstediğiniz her zaman alışverişlerinizi yapabilir ve seçilmiş kombinler üzerinden de istediğiniz gibi alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme seçenekleriyle ister kapıda nakit isterseniz de kredi kartı ile ödemelerinizi yapabiliyorsunuz.

Güvenli bir şekilde internet sitesi üzerinden alışveriş bilgilerinizi paylaşabilir ve alışverişinizi yapabilirsiniz. Yepyeni kampanyalar, her hafta yeni indirimlerle birlikte hızlı kargo süreçlerinden her zaman faydalanabilirsiniz. Hijyen koşullarına önem veren marka, herhangi bir ürünü kullanmadığınız süreçte koşulsuz iade noktasında da faydalanmanızı sağlıyor. Bu sayede hem koşulsuz hem de şartsız iade imkanlarından faydalanabiliyorsunuz. Herhangi bir konu hakkında destek gerektiğinde de Tofisa iletişim numarası üzerinden müşteri destek hattı ile görüşebilir ve destek alabilirsiniz.

2009 yılından bu yana bu sektörde ortalama 7.5 milyon kargonun üzerinde teslimat sağlayan tesettür giyim markası Tofisa.com, bugün Malatya, İzmir ve Bayburt’ta olmak üzere 3 farklı merkezdeki fabrikalarıyla beraber seri üretime devam etmektedir. En iyi ve uygun fiyatlı şekilde alışveriş imkanlarından sizlerde dilediğiniz her zaman yararlanabiliyorsunuz.

TOFİSA Müşteri İletişim Formu

Online alışveriş imkanları çerçevesinde her zaman için si de Tofisa.com ile beraber alışverişlerinizi tamamladığınızda, olası problemlere karşı dilediğiniz her zaman iletişime geçebileceğiniz aşağıdaki iletişim formu bulunur. Burada bir destek kaydı açabilirsiniz, soru ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Ayriyeten dilerseniz öneri ve şikayetlerinizle ilgili konularda da bilgi paylaşmanız gerektiğinde yine buradan da bilgi alabilirsiniz. Bunun için iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.  Ek olarak dilediğiniz her zaman Tofisa müşteri hizmetleri ile hem telefonla hem de yazılı olarak görüşmeniz de mümkün olmaktadır.

TOFİSA İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.tofisa.com/iletisim

TOFİSA Sosyal Medya Adresleri

Her hafta ve her ay yaptıkları özel indirimler, kampanyalar ya da güne özel indirimleri kaçırmak istemiyorsanız siz de bu markanın tüm aktif sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Aşağıdaki hesaplardan dilediğinizi takibe alarak, güncel şekilde takipçisi olabilir, harika ürünler arasında da seçimlerinizi yapabilirsiniz.

TOFİSA Facebook

TOFİSA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!