Tivibu çağrı merkezi telefon numarası

Tivibu çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamaktadır müşteri temsilcisinden Tivibu şikayet, Tivibu istek, Tivibu için önerilerde bulunabilirsiniz.

Tivibu UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin yayın haklarını elinde bulundurmaktadır. Bu nedenle sporseverlerin gözde uygulamalarından biri haline gelmiştir.

Tivibu’da bulunan; “Durdur İzle” özelliği sayesinde televizyonda canlı olarak yayınlanan programları durdurup 15 dakika içinde izleme imkanı sunmaktadır. Tivibu üyeliği sayesinde filmleri kiralayabilir, 48 saat içinde tekrar izleyebilirsiniz.

Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 444 5 375

Bir önceki yazımız olan igdaş çağrı merkezi telefon numarası başlıklı makalemizde igdaş 444 lü iletişim numarası, igdaş canlı destek ve igdaş iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Tivibu çağrı merkezi telefon numarası” için 2 yorum

  1. 16 şubat 2018de tivi büyüye oldum kutuyu tv ye öğün baglandım siz bağlantı gününü 14 şubattı bununaylik kullanimi12 tl ben biray kullanmadan nasil olur

  2. ikiaydır Tivibu arizali olduğunu bildirdik telefonda mus tem.soyledilerini yapıyorum fakat sorun cozulmedi bugün 21.30itibaren görüntü gitti telefon ile hiç bir yerle iletişim kuramadik bu nasil iş yardımcı olacak kimse yokmu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir