30 Temmuz 2021 tarihinde güncellendi.

TİVİBU Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4445375

Türk Telekom’un markalarından biri olan Tivibu, dijital Tv platformu olarak günümüz şartlarında en iyi platformlardan biridir. Türkiye’de yayın hayatına Şubat 2010’dan başlayan kuruluş, internet aracılığıyla TV yayın hizmetleri sunmaya başlamış kuruluşlardan biridir. Tivibu hizmetlerinden faydalanan müşteriler, temelde faydalandıkları şey doğrudan yüzlerce kanalın ve binlerce film seçeneklerinin yanı sıra müzik ve belgesel gibi pek çok veri akışını internet ile birlikte Tivibu üzerinden edinebilecek olmasıdır.

Güncel iletişim bilgileriyle beraber Tivibu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilir ve her zaman bilgi, destek ya da müşteri temsilcileriyle herhangi bir görüş paylaşmak için iletişimde olabilirsiniz. 7-24 telefon ile görüşebileceğiniz numarasını sayfamızda sizlerle paylaştık. Bu telefon numarası üzerinden iletişimde olmak, soru ve sorunlarınıza dair pek çok şeyi paylaşmanız mümkün olacaktır.

TİVİBU Markası Kimin?

Doğrudan ana kuruluş Türk Telekom’a ait olan marka, Türkiye’de son 11 yıldan beri hizmet sağlamaktadır. İnternet denilince Türkiye’de akla gelen, altyapısıyla güçlü internet hizmeti veren Türk Telekom ile Tivibu veri akışı aracılığıyla TV yayıncılığından faydalanabiliyor, televizyon dizi ve filmlerini çok hızlı şekilde takip edebiliyorsunuz.

Tivibu Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer abone olmak istiyorsanız Tivibu aboneliği için en hızlı şekilde online olarak işlemleri tamamlamak mümkündür. Bunun için Tivibu yeni abonelik başvurusu ya da mevcut müşteri formu gibi sayfalar üzerinden Tivibu online başvurularınızı yapabilir, takıldığınız veya sormak isteyeceğiniz sorulara göre ise 444’lü telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bunun için yeni abonelik başvuru formu doldurarak direkt sizlerle iletişime geçilmesini talep etmiş olabilirsiniz.

Tivibu Paket Seçenekleri Nelerdir?

Tivibu Ev ve Tivibu Go olarak şu anda 2 farklı paket bulunmaktadır. Bu paketlerde kendi içerisinde çok seçeneklere ayrılsa da genel olarak Aile Paketi, Spor Paketi, Sinema Paketi veya Süper Paket olmak üzere toplamda 4 farklı paket seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Paket detayları veya içerikler hakkında kapsamlı bilgi almak, fiyat teklifi almak için yine Tivibu çağrı merkezi aracılığıyla görüşebilir ya da internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tivibu Güncel Kampanyalar Nelerdir?

Her döneme özel olarak birbirinden farklı kampanyalar Tivibu tarafından üretilmektedir. Her zaman internetin dahil olduğu ya da taahhütlü olarak 12 ay ya da 24 ay Tivibu aboneliğiyle çok uygun fiyatlarla sizlerde Tivibu üyeliğinden yararlanabilirsiniz.  Bunun yanında hem mobil hem de internet kampanyalı olarak detaylara, kampanyalara ulaşmak için https://www.tivibu.com.tr/kampanyalar adresini kullanabilirsiniz.

Tivibu Teknik Destek Nasıl Görüşülür?

Tivibu’da eğer teknik destek arıyorsanız 2 yöntem bulunmaktadır: Birinci yöntem Tivibu iletişim numarası üzerinden teknik destek ile görüşmek olurken ikinci yöntem ise https://www.tivibu.com.tr/destek adresinde yer alan destek, satış noktası, teknik veya bize yazın gibi iletişim sayfalarını kullanıp iletişimde kalmak olacaktır. Bu sayede daha hızlı ve pratik bir çözüm bulabilirsiniz.

TİVİBU Telefon Numarası: 4445375

TİVİBU İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan sosyal medya hesapları başta olmak üzere dilediğiniz her zaman takipte kalabilir ve Tivibu kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Paket detaylarıyla beraber Tivibu’nun direkt e-posta adresiyle de dilediğiniz her zaman aklınıza takılan soru, sorun, istek veya şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

TİVİBU E-posta Adresi: destek@tivibu.com.tr

TİVİBU Facebook

TİVİBU Twitter

TİVİBU İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!