TikTok iletişim bilgisi: feedback@tiktok.com , Türkiyede Telefon desteği bulunmamaktadır.

2016 yılı itibariyle tüm dünyayı sarsan bir uygulama olarak internet dünyasına dahil olup, çok sonrasında ise insanlara bir sosyal medya alanı yaratarak zaman geçirmelerini sunan TikTok uygulaması, bugün dünyanın en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından biri haline geldi.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Çin’de bilinen adı Douyin, Musical.ly bazında videolar yaratarak video paylaşım portalı olarak yayılan bu uygulama ile en başta sadece videolara montaj olacak şekilde kendinizi çekerek dublaj yapıyor ve eğlenceli içerikler çıkartıyordunuz.

Çok sonrasında ise çok yoğun bir kullanım talebi olmasıyla beraber kendi içerisinde de çok iyi bir şekilde sosyal medya fenomenleri yaratan marka, bugün gelinen noktada sizlere telefondan ya da bilgisayar gibi cihazlarınız üzerinden harika kısa videolara ulaşabilme, izleme ya da yeni videoyu siz de yaratabilme imkanını getiriyor.

Yeni video oluşturma ve eğlenceli videolar üretme dışında canlı yayın imkanlarını sizlere sunan sosyal medya uygulaması Tiktok müşteri hizmetleri hattı direkt olarak telefondan ulaşabileceğiniz şekilde bulunmamaktadır. Ancak iletişim kurabileceğiniz bir eposta adresi ya da internet sitesinde bir iletişim formu bulunmaktadır. Benzer şekilde de sosyal medya hesabınız varsa, uygulama içerisinden de videolarla ilgili bir rapor yapmak, şikayet ya da öneride bulunmak istiyorsanız da taleplerinizi direkt iletebiliyorsunuz.

TikTok Hesap Açmadan Video İzlenir mi?

Diğer sosyal medya hesapları gibi üyelik zorunlu tutmayan TikTok’ta herhangi bir hesap açma zorunluluğunuz bulunmuyor. Hesap sahibi olmazsanız eğer içerik üretemezsiniz. Ancak bunun dışında var olan içeriklere kaydırarak her zaman ulaşabilirsiniz. Burada yapmanız gereken şey AppStore ya da Google Play üzerinden TikTok uygulamasını indirmek ve hesap açmadan ilerleyip, videolara ulaşmak olacaktır.

TikTok Canlı Yayın Açma Nasıl Yapılır?

Eğer TikTok’ta hesabınız varsa ve canlı yayına katılmak, bir canlı yayın açmak istiyorsanız çok basit şekilde bunu yapabilirsiniz. Uygulama arayüzünde bulunan + simgesine bir kere dokunun ve açılan sayfada Canlı düğmesi gelecektir. Burada Canlı yayın için bir başlık belirleyip devam ederek “Canlı yayına geç” seçeneğiyle birlikte artık canlı yayını açmış bulunursunuz.

Takipçilerinizin hepsine bir anda bildirim gideceği gibi hepsinin sizi izlemesine izin verebilirsiniz. Bu sayede canlı yayına direkt olarak gelecek takipçiler ile interaktif şekilde iletişimde olabilirsiniz. Olası tüm soru ve sorunlarda ise TikTok iletişim numarası değil direkt uygulama içerisinde rapor, iletişim formu gibi alanlardan yazılı şekilde TikTok yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

TikTok’ta Para Kazanılır mı? Nasıl Kazanılır?

Eğer TikTok üzerinden içerik üreticisi olursanız ve belli bir takipçi seviyesine ulaşabilirseniz sizlerde kazanç kapısı olarak burayı kullanabilirsiniz. Ortalama bir fenomen niteliğinde yoğun takipçiye sahip, gelir modeli açılmış olan hesaplarda 1000 izlenme karşılığı 7 TL’ye denk gelir. 5 bin izlenmiş bir videonun geliri ise 35 TL olarak karşılık bulur. Buna göre ayda 1 milyon izlenmeye sahip olan bir kişi ortalama 7000 TL civarında bir gelire sahip olabilir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

TikTok’un Resmi Sosyal Medya Hesabı Var mı?

Twitter, Facebook ve Instagram başta olmak üzere 3 dev sosyal medya hesapları üzerinden TikTok’un sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Siz de bu hesapları takip etmek isterseniz eğer aşağıdaki linkler üzerinden erişebilirsiniz. Ek olarak yazılı şekilde TikTok ile iletişimde olmak isterseniz de e-posta adresiyle iletişimde olabilirsiniz.

TikTok E-posta Adresi: feedback@tiktok.com

TİKTOK Facebook

TİKTOK Twitter

TİKTOK İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!