1994 yılında kurulan Telpa, Türkiye genelinde 11 bini aşkın satış noktasına sahiptir. Geniş satış noktası ağlarıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Telpa, distribütörlük, satış, dağıtım, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri de sunmaktadır. General Mobile markasının resmi satış ve destek firması olan Telpa, milyonlarca kişiye hitap etmeyi başarmış bir markadır.

Satış sonrasındaki desteğe büyük bir önem veren Telpa, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergilemektedir. Dünyaca ünlü General Mobile markasına yakışabilecek kalitede hizmet sunan Telpa, aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir.

Telpa’nın çağrı merkezi numarası ve WhatsApp iletişim numarası sayesinde müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz. Bu numaralar aracılığıyla size en yakın satış noktalarını öğrenebilir ve en yakın teknik servis noktalarını da öğrenebilirsiniz. Serviste olan cihazınızın güncel durumunu da öğrenebileceğiniz Telpa çağrı merkezine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz.

444 9 857 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz Telpa müşteri temsilcilerine 0553 507 18 18 numarasını kullanarak WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. O günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza cevap verecek olan müşteri temsilcileri sayesinde Telpa ile ilgili yaşadığınız ve çözüme kavuşturamadığınız tüm sorunları çözebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!