2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Tele Kurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02122956666

Türkiye’de toplu dağıtım noktalarıyla beraber müşterilerine sahada en iyi çözümleriyle beraber hizmet veren Türkiye’nin kurye çözüm şirketlerinden biri olarak tanınan Tele Kurye Dağıtım A.Ş., son derece güçlü ve uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren firmalardan biridir. 25 yılı doldurmuş ve hatta çok daha yüksek yaşlarda olan firma, 1994 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin tamamında 128 acentesiyle beraber bugün 1100 dağıtıcısıyla beraber tüm Türkiye’de en iyi hizmeti sağlama amaçlı destek göstermektedir.

Türkiye’de 128 acente ile birlikte 144 mobil şubesiyle beraber her ay 3,5 milyon adette dağıtımıyla beraber sektörde lider olabilme konusunda yol kat etmektedir. Tele Kurye müşteri hizmetleri ile birlikte her zaman en iyi şekilde destek alabiliyor ve olası sorunlarınızın tamamında da çözüme kavuşacak destek her zaman bilgilendirmede bulunacak yetkin personellere ulaşabiliyorsunuz. Bununla beraber çağrı merkezi desteği sayesinde olası sorunlara karşı ya da aksilikler karşısında da her zaman bilgilendirme servisinden de destek alabiliyorsunuz.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından dağıtım yapabilme yetkileri olarak M2 yetki belgesi ile beraber Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu Yetki Belgesi sahibi olmaya hak kazanmış olan Tele Kurye, “sözümüzün yolundayız” sloganıyla günlük 100 binin üzerinde dağıtımıyla beraber Türkiye’nin pek çok noktasında güçlü bir ağa sahiptir.

Tele Kurye çağrı merkezi İletişim Numarası

Tele Kurye iletişim Numarası: 02122956666

0212 ile başlayan telefon numarası sayesinde destek hattına erişebilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Toplu dağıtımdan mobil şubelerdeki tüm lojistik süreçlerinde, kat değer hizmetler veya dağıtım öncesi hizmetler gibi çeşitli birçok konuda teslimat ile alakalı destek veren markadan her zaman en iyi şekilde hizmet alabiliyorsunuz. Bununla birlikte Tele Kurye iletişim numarası üzerinden de her zaman iletişime geçerek istek, şikâyet veya telefon desteği alarak bilgilendirme noktasında da iletişimde kalabilirsiniz.

İnternet sitelerinde yer alan bize ulaşın sayfasından da istediğiniz her zaman için iş başvuruları ya da acentelik başvuruları gibi alanlarda da iletişimde olabilir, başvurularınızı yapabileceğiniz adreslere de yine ulaşıp buralarda iletişimde kalacağınız kanalları takip edebilirsiniz.

Tele Kurye Müşteri İletişim Formu

İnternet üzerinden Tele Kurye ile iletişimde olmak adına yapacağınız şikâyet içerikleriniz hakkında ad, soyadı, e-posta adresi ve şikâyet konularıyla ilgili olarak bilgi sahibi olmak için şikayet kutusunu doldurabilirsiniz. Bu konuda faydalanacağınız şekilde şikâyet kutusu ile birlikte istediğiniz şekilde Tele Kurye çağrı merkezi ulaşımını sözlü yapacağınız gibi yazılı olarak da yapabilirsiniz.

Tele Kurye E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternet sitesinde alacağınız bilgilerin dışında aşağıda yer alan bilgilerle beraber dilediğiniz şekilde Tele Kurye sosyal medya hesaplarını da takibe alabilir, bilgi edineceğiniz şekilde firmanın tüm sosyal medyadaki paylaşımlarını da takipte bulunabilirsiniz. Bununla beraber dilerseniz yazılı olarak iletişime girmek istediğiniz konularda e-posta adresi üzerinden de iletişime geçerek, yazılı olarak iletişiminizi kurabilirsiniz.

Eposta Adresiinfo@telekurye.com.tr

TELE KURYE Facebook

TELE KURYE Twitter

TELE KURYE İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!