Teka Teknik Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tüm dünyanın tercih ettiği ve ankastre ürünler dediğimizde aklımıza ilk gelen en kaliteli üründür Teka Ankastre ürünleri , piyasadaki muadillerine göre fiyat olarak epey fark vardır. 75 yıl verdiği çelik paslanmaz garanti süresi malzemelerine ne kadar çok güvendiğinin en büyük göstergesidir.

Teka ürünleri ile çağrı merkezlerine bağlanıp konuşacağınız teka müşteri temsilcileri ile problemlerinizi en kısa sürede iletip gerekli  kontroller yapıldıktan sonra size en yakın teka yetkili servisini uygunluk durumuna göre tarafınıza gönderirler.

Teka ankastre ürünlerini şikayet konuları genelde ocağın çıt çıtının geç çalışması veya leke tutması ile alakalı olabilir , bunların hepsi garanti kapsamında olduğundan yanlış kullanım ve uygulama olmadığı sürece malzemesinin arkasında olacağınızı bilmeni isterim.

 

Teka Teknik Müşteri hizmetlerini arayıp teka çağrı merkezi ve iletişim bilgilerini öğrenmek isterseniz alttaki telefonu aramanız yeterli olacaktır.

 

Teka Teknik Direk Bağlanma Numarası :  444 83 52 dır. 

 

 

Bir önceki yazımız olan D&R Çağrı Merkezi Müşteri hizmetleri İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizde D&R müşteri hizmetleri telefon numarası, D&R müşteri temsilcisine bağlanma ve dr çağrı merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir