24 Mayıs 2021 tarihinde güncellendi.

Tefal Türkiye müşteri hizmetleri çağrı merkezine ulaşmak için aramanız gereken numara  0850 222 40 50 veya 444 40 50 dir. Bu numarayı aradıktan sonra direk Tefal müşteri temsilcine bağlanmak için sırasıyla 1-2 veya sırasıyla 1-3 ü tuşladığınızda uzun konuşmaları beklemek zorunda kalmadan direk Tefal müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz .Sırasıyla 1-2 tuşları sizi kampanyalar ve ürünler hakkında bilgilendirme yapmakla yetkili müşteri temsilcisine, sırasıyla 1-3 tuşları satış sonrası bilgilendirme yapmakla yetkili müşteri temsilcisine bağlar.

0850 222 40 50 veya 444 40 50 no’lu numaraları aradığınızda sizi GROUP SEB MÜŞTERİ HİZMETLERİNE HOŞGELDİNİZ şeklinde bir sesli mesaj karşılamaktadır. Bu çağrı merkezine 09.00 -18.00 saatleri arasında ulaşılabilmektedir. Bu saatler dışında ararsanız sizi karşılayan telesekreter size şöyle iki seçenek sunmaktadır:

                  SERVİS YERİ ÖĞRENMEK İÇİN 1 İ

                  MESAJ BIRAKMAK İÇİN 2 Yİ TUŞLAYINIZ

TEFAL İÇİN 1

ROWENTA İÇİN 2

WMF  İÇİN 3

KAİSER FLEAT İÇİN 4

KRUPS İÇİN 5

MOULİNEX İÇİN LÜTFEN 6 YI TUŞLAYINIZ

TEFAL İÇİN 1

Tefal için 1 ‘i tuşladıktan sonra ‘ LÜTFEN SERVİS BİLGİSİ ALMAK İSTEDİĞİNİZ İLİN PLAKA KODUNU TUŞLAYINIZ’ Mesajı gelmektedir. Kendi ilinizin plaka kodunu tuşladığınızda size o ildeki servisin ismini ve adresini söylemektedir. Eğer not alma şansınız yoksa size sms olarak iletilmesini söyleyebilirsiniz.

09:00-18:00 saatleri arasında yani müşteri temsilcisine bağlanma şansınız olduğu saatler arasında aradığınızda  sizi yine :

TEFAL İÇİN 1

ROWENTA İÇİN 2

WMF  İÇİN 3

KAİSER FLEAT İÇİN 4

KRUPS İÇİN 5

MOULİNEX İÇİN LÜTFEN 6 YI TUŞLAYINIZ  mesajı karşılamaktadır.

Müşteri temsilcisine direk bağlanmak için tuşlama yapmayıp beklerseniz hat dört tekrardan sonra kapanmaktadır.Bu sebeple  tuşlama yapmalısnız.

Tefal için 1 i tuşladıktan sonra  size

SİZE EN YAKIN YETKİLİ SERVİSİMİZİN BİLGİSİNİ ALMAK  İÇİN 1’İ

KAMPANYALAR VE ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN 2

SATIŞ SONRASI HİZMETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN 3 Ü TUŞLAYINIZ’.mesajı gelmektedir.

     Bu menüde tuşlama yapmadan beklerseniz BİR TUŞLAMA YAPMADINIZ ,LÜTFEN TUŞLAMA YAPINIZ mesajı gelmektedir.

1i tuşladığınızda: Telesekreter size ilinizin plaka kodunu sorarak o ildeki yetkili servisin bilgisini iletir.

2’ yi tuşladığınızda: Telesekreter sizi  kampanyalar ve ürünler hakkında bilgilendirmekle yetkili müşteri temsilcisine direk bağlar.

3’ü   tuşladığınızda: Telesekreter sizi satış sonrası hizmetler hakkında konuşabileceğiniz müşteri temsilcisine direk  bağlar. ‘SİZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE AKTARIYORUM.L ÜTFEN BEKLEYİNİZ. KONUŞMALARIMIZ KALİTE STANDARTLARI GEREĞİ KAYIT ALTINA ALINMAKTADIR.’ Mesajından sonra müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

TEFAL İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

TEFAL Twitter

TEFAL Facebook

TEFAL Instagram

TEFAL Türkiye email: musterihizmetleri@tefalshop.com.tr

Müşteri Hizmetleri Faks No: 0 212 313 00 99

Tefal iletişim sayfası için: Tefal iletişim formu

Tefal yetkili servis için: Tefal Servis

Her ürününde aynı titiz çalışmayı sergileyen ve ürün tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine toplayan Tefal, hayat kolaylaştıran ürünleri ile sizlere hizmet veren bir markadır. Tefal’in çağrı merkezi numarası olan 0850 222 40 50 ya da 444 40 50 numarasını kullanarak Tefal yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!