Tedaş Çagrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma

Türkiye’nin tüm elektrik şebekesi ve dağıtımını üstlenen firma kusursuz altyapı ve hizmet vermek için var gücü ile çalışmakta ve elektrik üretim alanlarını genişletmek ve elektrik ile alakalı olabilecek illerde , ilçelerde ve hatta köylerdeki en ucra köşelere kadar altyapı oluşturmayı başarmıştır , şuan tek sistem üzerine kurulu kontrol paneli sayesinde Türkiye’nin herhangi bir yerindeki elektrik kesintisi sisteme düşüp kontrol edilebilmektedir.

Tedaş müşteri temsilcileri ile görüşürken oluşan elektrik kesintisi ve trafo patlama veya hizmet alabilmek için Tedaş çağrı merkezini arayabilir problemle alakalı sorunları dile getirip sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Tedaş’a ait bir çağrı merkezi numarası bulunmakta olup Tedaş Müşteri hizmetlerine tüm telefonlarda 186 yı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Teka Teknik Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizde Teka Ankastre  Çağrı Merkezi, Teka Ankastre direk bağlanma ve Teka Ankastre iletişim hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir