1 Haziran 2021 tarihinde güncellendi.

TEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 085020006666

TEB Türk Ekonomi Bankası, 1927 yılında Türkiye’de kurularak faaliyetlerini sürdüren Kocaeli Halk Bankası TAŞ’ın ismini 1982 yılında değiştirmesiyle beraber bugün, o günlerden bu yana aktif şekilde bankacılık dünyasında kendini kanıtlamış ve ismi önemli bankalar arasında bilinen bankalardan biridir.

Türkiye’de de faaliyetlerini aktif şekilde o zamanlardan bu zamana göstermeyi başarmış banka olarak, kuruluşu İzmit olmasıyla beraber genel merkezi İstanbul’da tüm faaliyetlerine devam etmektedir. TEB Türk Ekonomi Bankası, TEB Holding ve BNP Paribas üst kuruluşuyla birlikte bugün yan kuruluşları olarak TEB Yatırım ve TEB Factoring şirketleriyle beraber Türkiye’deki faaliyetlerine devam etmektedir.

TEB müşteri hizmetlerine direk bağlanma:

İlk önce ” 0850 200 06 66″ arayın.

Direk beklemeden hemen müşteri hizmetlerine bağlanma için sırasıyla “3-1-1 tuşlayın.

Diğer işlemleriniz için;

  • kayıp çalıntı ve şüpheli işlemler için “0” tuşlayın.
  • kredi kartı işlemleri için “1” tuşlayın.
  • bankacılık işlemleri için “2” tuşlayın.
  • yatırım işlemleri için “3” tuşlayın.
  • şifre işlemleri, güvenlik ayarları ve internet şubesi destek hattı için “4” tuşlayın.
  • krediler için “5” tuşlayın.
  • ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için “6” tuşlayın.
  • müşteri olmayan ya da kart numarasını bilmeyen müşteriler için “*” tuşlayın.

Herhangi bir bankacılık işlemlerinizde, şubeye gitmeden destek ve bilgi almak istediğinizde TEB müşteri hizmetleri ile telefonda iletişim kurabilirsiniz. Bunun için bankanın çağrı merkezi olan 0850’li telefon numarası yukarıdaki gibi olup dilediğiniz şekilde ulaşabilir, bilgi alabilir, istediğiniz şekilde de bankacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

TEB Bankası Hizmetleri Nelerdir?

TEB Bankasının bugün hizmetlerine bakıldığında bireysel müşteriler ve kurumsal müşteriler olarak ikiye ayrılmış şekilde, internet sitesinde pek çok çeşitli hizmetlerden bahsetmektedir. Buna bağlı olarak krediler, kredi kartları, mevduat ve yatırım, sigorta emeklilik ve CEPTETEB programlarına dahil olarak pek çok konuda bankayla çalışabilirsiniz.

Banka ile birlikte çalışmayı istediğinizde, TEB çağrı merkezi ile birlikte istediğiniz şekilde faydalanabilir ve en iyi şekilde de taleplerinize çağrı bulabilirsiniz. Bunun için çağrı merkezine telefon numarasından ulaşacak, istek, dilek veya bankacılık işlemlerinizi de yaptırabileceksiniz.

TEB Çağrı Merkezi İletişim Numarası

TEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 085020006666

İnternet üzerinden başvuruda bulunacağınız şekilde TEB Bonus Card, She Card, Cepteteb kredi kartı, ihtiyaç kredisi ya da banka hesabı gibi hesapların dışında taşıt ve ihtiyaç kredileri gibi pek çok başvuru yapabileceğiniz, anında yanıt alacağınız kredi sistemlerine de internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Çevrenizde en yakın ATM’nin nerede olduğunu öğrenmek için https://www.teb.com.tr/en-yakin-teb-sube-atm/ adresini kullanabilirsiniz. Buradan Konuma bağlı şekilde çevrenizdeki en yakın TEB şubesini görebilir, listeleyebilir ve hafta içi her gün saat 09.00 ile 17.00 saatleri arasında çalışan bankanın şubelerine ulaşarak tüm bankacılık işlemlerinizi de dilediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz.

Tüm ATM’lerinde bulunan özelliklere dayalı şekilde dolar, euro ya da sterlin çekilip çekilmediği hakkında bilgi alacağınız gibi ortopedik engelli vatandaşlar ve görme engeliler için de özel ATM seçeneklerinin olduğu tüm rehberi tek liste halinde ilgili sayfa üzerinden görerek, ayrıntılı arama yapabilirsiniz.

Sizlere her geçen gün daha iyi hizmet vermek için çalışan bir ARGE çalışmasıyla beraber TEB, kendisine yazacağınız istek, dilek, öneri ve şikayetleriniz için özel bir sayfa oluşturmuştur. Bunun için aşağıdaki iletişim adresinden her zaman ulaşabilir ve iletişim konusunu seçerek taleplerinizi bildirebilirsiniz.

TEB Bankası İletişim Formu: https://www.teb.com.tr/sikayet-oneri-tesekkur/#step=1

İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Tüm sosyal medya hesaplarıyla birlikte bir bankanın aktif sosyal medya hesabından takibinizi yapabilir, kredi ve kredi kartlarıyla ilgili çeşitli kampanya, avantajlı fiyatları da yakından takip etmek için haberdar olabilirsiniz. Aşağıda yer alan e-posta adresinden de yazılı şekilde iletişimde olabilir ve sosyal medya hesaplarında da aktif kullandığınız ağa göre takipte kalabilirsiniz.

E-posta Adresi: info@teb.com.tr

TEB Facebook

TEB Twitter

TEB İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!