Tatil.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502226835

1998 yılından bu yana aktif bir şekilde Tatil.com Türkiye’de en büyük tatil rezervasyonları sağlayan markalardan biridir. Sanal dünya üzerinde tur rehberi niteliği taşıyarak, sunduğu imkanlarıyla beraber pek çok firmaya göre rekabetçi çalışmalarıyla, erken rezervasyon kampanyalarıyla beraber müşterisine her daim özel fiyatlandırma sunuyor. Uygun fiyat politikası ile birlikte diğer firmalara göre pek çok açıdan fırsat niteliğinde ön planda olan marka, belirli dönemlerdeki kampanyalarıyla beraber tatil severleri sevindirmeyi başarıyor.

Dilediğiniz her zaman çeşitli kampanyalarıyla beraber yararlanacağınız tatil.com müşteri hizmetleri ile birlikte görüşerek, bilgi ve destek alabilir; konuşmak istediğiniz her konu hakkında da doğruda telefon numarasını arayıp çağrı merkezinden destek alabilirsiniz. Aynı zamanda 2021 erken rezervasyon kampanyaları neler olduğuna dair bilgi alabilir, soru sorabilir ve tatile gitmek istediğiniz bölgeler hakkında da yine güncel kampanyalara dair teklifte bulunmalarını talep edebilirsiniz. Ozaltun Otelcilik Turizm ve Tic. AŞ markasına ait olan tatil.com, Türkiye’de 2004 yılından beri tescilli şekilde hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Tatil.com Erken Rezervasyon İndirimleri Paketleri

Erken rezervasyon ve çeşitli dönemlere ait kampanyalarıyla beraber Türkiye şartlarında en iyi kampanyalarıyla beraber fırsatları değerlendirmeyi başaran tatil.com ile birlikte pek çok açıdan faydalanabilir, indirimli otel ve seyahatlerde de kampanyalardan faydalanabilirsiniz. İnternet üzerinden her zaman destek alabilir, herhangi bir şekilde aktif kampanyaların ne olduğunu da web siteleri üzerinden görebilirsiniz.

Hafta içi her gün 09.00 – 01.00 saatleri arasında hizmet veren marka, pazar günleri ise 09.00 – 00.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Müşterilerine destek noktasında %100 güvenilir ve hızlı ulaşabileceğiniz Tatilcom çağrı merkezi ile birlikte güvenilir ve sağlıklı bir iletişim kurarak, sormak istediğiniz tüm soruları sorabilir ve kampanyalar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aşağıda yer alan 0850 nolu telefon numarasından dilediğiniz her an görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Tatilcom Telefon Numarası: 08502226835

Tatil.com Müşteri İletişim Formu

Aşağıda bulunan link üzerinden de Tatil.com’un müşteri ilişkileri hattına yazılı olarak ulaşabilirsiniz.  Görüşmelerinizi bir form üzerinden yapabilirsiniz. Bilet ve rezervasyon iptalleri, değişiklikler, şikayet ya da istek – öneri gibi konuların da dışında iade, otelden erken çıkış veya diğer konularından birini seçip, bilgilendirme talebinde bulunabilirsiniz. Bununla beraber kısa süre içerisinde tatil.com iletişim numarası ile sizinle iletişime geçecek, destek ve bilgilendirme sağlayacaklardır.

Tatil.com İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.tatil.com/musteri-iliskileri

Tatil.com E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan e-posta üzerinden de yine istekleriniz ve rezervasyonlarınızla ilgili bilgi alabilir doğrudan resmi kanal olarak eposta yoluyla iletişimde kalabilirsiniz. Kampanya, aktif duyurular ve aktif indirimler hakkında doğru bilgilere sahip olmak için de yine aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarından dilediğinizi takibe alabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Tatil.com Merkez Ofis Adresi: Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok 2.Kat Esenler / Istanbul

Eposta Adresi: info@metglobal.com

TATİL.COM Facebook

TATİL.COM Twitter

TATİL.COM Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!