25 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Tat Gıda olarak bilinen Tat Gıda San. A.Ş. Koç Grubu bünyesinde 1967 yılında Bursa’da kurulmuştur. Ünlü gıda markaları arasında yer alan Tat Gıda, Bursa ilinin ilçelerinden olan Mustafakemalpaşa ve Karacabey olmak üzere bir adet de İzmir Torbalı’da üretim tesisine sahiptir.

Türkiye’nin pazar payında büyük bir söz hakkına sahip olan marka müşteri memnuniyetine son derece büyük bir özen göstermektedir. Sektörün öncü ve lider markaları arasında yer alan Tat Gıda, gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Tat Gıda, salça, ketçap, mayonez, domates ürünleri, sebze konservesi, süt, süt ürünleri, makarna ürünleri gibi ürün gruplarının üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Domates ve domates ürünlerini Tat, makarna ürünlerini Pastavilla, süt ürünlerini ise SEK markası ile nitelendirmektedir.

Ünlü marka aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. 0850’li ve 0216’lı çağrı merkezi numaralarına sahip olan markanın çağrı merkezini arayarak marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 211 89 00 ve 0216 430 00 00 numaralarını tuşlayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri o günün yoğunluğuna göre çağrılarınıza kısa bir süre içerisinde cevap verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!