30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Yatırım bankası denildiği zaman ilk akla gelen bankalar arasında bulunan TAIB, Türkiye’nin ilk yatırım bankası olma özelliğini taşımaktadır. 2007 yılında Dubai Group tarafından satın alındıktan sonra PDF Corporate Finance’i satın alan TAİB, ticaretin gelişimine katkı sağlamakta olan bir banka olarak da dikkat çekmektedir.

Faaliyetlerini her zaman daha üst kaliteye taşıyabilmek için çalışmalar sergileyen TAIB, çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden acil işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve bankacılık işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Taib yatırım bankası Türkiye’nin ilk yatırım bankasından biridir. İlk 2007 yılında faaliyete geçmiştir. Ve bankanın yeni ismi Pasha bank olarak değiştirilmiştir.Türkiye de 1 şubesi bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri telefon numarası ile Taib yatırım bankasına istediğiniz gün ve saat de işlem yapabilirsiniz. Taib yatırım bankası müşteri temsilcisi telefon numarasını direk arayarak bekleme yapmadan hemen işlem yapabilmeniz mümkün. Bunun için aşağıdaki talimatları izlerseniz eğer çabuk bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Taib yatırım bankası müşteri hizmetleri telefon numarası:

  • İlk önce yapmanız gereken telefonunuzdan “0212 345 07 11” arayın.
  • Daha sonra bekleme yapmadan “0” tuşuna basın.
  • Sizi direk müşteri temsilcisine bağlayacaktır…
Çağrı merkezini puanlayın!