30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Almanya çıkışlı ünlü marka Swarovski 1895 yılında kurulmuş bir markadır. Hatasız bir şekilde kristalleri minik ve katı kıvamda kesen marka görenlerde hayranlık uyandırabilecek tasarımlara imza atmaktadır. Pırlanta görünümünde pırlantadan daha cazip fiyatlı ürünler sunan Swarovski saatleri ve aksesuarlarıyla birlikte takılarıyla da ünlü bir markadır.

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz pek çok farklı tasarımı sizlere sunan Swarovski, ışıltılı ve dış görünümüyle hayranlık uyandırabilecek ürünleriyle dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdüren ünlü marka Swarovski, her geçen gün hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir.

Swarovski çağrı merkezi telefon numarası arayanlar bizim sitemizi de lütfen ziyaret ediniz. Pırlanta görünümünde olup pırlantadan daha cazip fiyatı olan Swarovski takıları, Swarovski saatleri, Swarovski aksesuarları, süsleri ışıl ışıl bir görünüme sahiptir.

Swarovski ürünlerine websitesinden sahip olabileceğiniz gibi bir çok online alışveriş sitesinden ve fiziki mağazalarından ürünleri temin edebilirsiniz.

Swarovski çağrı merkezi iletişim telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır.

Swarovski iletişim Email ile yapılmaktadır.

Çağrı merkezini puanlayın!