Swarm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

iOS ve Android için uygun olarak geliştirilen Swarm uygulaması, kullanıcıların yer aldıkları konumları paylaşabildikleri bir uygulamadır. Foursquare tarafından geliştirilen bu uygulama kullanıcıların bildirdikleri konumları ekli olan arkadaşlarının görebilmesini de sağlar. Swarm uygulamasının Yardım kısmından talep formu oluşturarak yaşadığınız sorunlar ile ilgili çözümler bulabilirsiniz.

Swarm uygulamasının ülkemizde herhangi bir çağrı merkezi olmadığı için sadece online olarak çözümler üretebilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız sorunlar ile ilgili talep oluşturmak yerine uygulamaya ait olan [email protected] e-posta adresini de kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kullanıcılara geri dönüş sağlayan Swarm’ın online desteği pek çok kullanıcının kullanmaktan memnun kaldığı bir destek servisidir.


Swarm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Hey gidi, bir dönemin en popüler uygulamasıydı bunlar şimdi ne kendileri ne de çağrı merkezleri kaldı galiba. Foursquare olarak devam ediyorlar diye biliyorum ama yayın hayatlarına belki Foursquare çağrı merkezi üzerinden ulaşılabiliyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir