10 Şubat 2020 tarihinde güncellendi.

Survivor Panorama, 14 Şubat 2016 tarihinden beri TV8 ekranlarında gündüz kuşağındaki programlar arasında yayına gelmektedir. Hakan Hatipoğlu ve Nur Tuğba Algül’ün sunuculuğunu yaptığı program hafta içi her gün canlı olarak yayınlanmaktadır. Programın hafta sonu yayınlarında ise Semih Öztürk ve Ezgi Avcı sunuculuk yapmaktadır.

TV8 ekranlarının en sevilen programları arasında yer alan Survivor Panorama programının herhangi bir çağrı merkezi iletişim numarası yoktur. Fakat yarışma hakkında ve yarışmacılar hakkında detaylı bilgi alabilmek ya da görüşlerinizi belirtmek isterseniz WhatsApp numarasını kullanabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden fotoğraf, video ve ses kaydı gibi medya dosyalarını da gönderebileceğiniz Survivor Panorama, tüm izleyenlerin geri dönüş bildirimlerini dikkate almaktadır. Survivor Panorama WhatsApp hattına ulaşabilmek için 0530 165 31 83 numarasını kullanabilirsiniz.

Ayrıca Survivor Panorama programının resmi internet sitesini ziyaret ederek de online iletişim kanallarına ulaşabilir ve bu kanallar üzerinden online olarak yetkili kişiler ile görüşebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!