Survivor Panorama Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

10 Şubat 2020 tarihinde güncellendi.

Survivor Panorama, 14 Şubat 2016 tarihinden beri TV8 ekranlarında gündüz kuşağındaki programlar arasında yayına gelmektedir. Hakan Hatipoğlu ve Nur Tuğba Algül’ün sunuculuğunu yaptığı program hafta içi her gün canlı olarak yayınlanmaktadır. Programın hafta sonu yayınlarında ise Semih Öztürk ve Ezgi Avcı sunuculuk yapmaktadır.

TV8 ekranlarının en sevilen programları arasında yer alan Survivor Panorama programının herhangi bir çağrı merkezi iletişim numarası yoktur. Fakat yarışma hakkında ve yarışmacılar hakkında detaylı bilgi alabilmek ya da görüşlerinizi belirtmek isterseniz WhatsApp numarasını kullanabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden fotoğraf, video ve ses kaydı gibi medya dosyalarını da gönderebileceğiniz Survivor Panorama, tüm izleyenlerin geri dönüş bildirimlerini dikkate almaktadır. Survivor Panorama WhatsApp hattına ulaşabilmek için 0530 165 31 83 numarasını kullanabilirsiniz.

Ayrıca Survivor Panorama programının resmi internet sitesini ziyaret ederek de online iletişim kanallarına ulaşabilir ve bu kanallar üzerinden online olarak yetkili kişiler ile görüşebilirsiniz.


Survivor Panorama Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Sayın Acun bey ben bir eğitimciyim. Survivar programınızı hiç kaçırmada izleyen bir iyi gözlemciydim. kaldı ki oyuncuların yarı finale kadar birbirleri ile mücadele vererek geldiler kazanan bir üst basamağa yükseldiler.ancak yarı finalden, finale gidenlerin değerlendirilmesinin adalet, hukuk ve hakkaniyet ilkesine aykırı olduğunu,aslında benim kanaatime gör yarı finale kadar yapılan oyunların benzeri oyunlarla yarıştırarak birincinin belirlenmesi daha adil ve tarafsız olunurdu.Adem iyi bir yarışmacı kutlarım, ancak Anıl ve Hilmicem bileklerinin gücüyle yarı finale geldiler. Nagihan ve Adem Esem eslerle finale geldiler. aslında yukarıda söylediğim gibi esmese yerine belli parkurlarda yarıştırarak birincinin belirlenmesi daha doğru olurdu kanaatindeyim
    Oyuncuların yarı finale çeşitli mücadele vererek gelecekler yarı finalde Esemes le yapılan seçmelerin yanlış, hukuka ve eşitlik ilkesine aykırı olduğu kanaatindeyim, şöyle açıklayayım parkurlarda lider olacaksın, ancak dışarıda arkadaşları çok olan çevresi geniş olan yarışmacıya çok esmese alıp lider olması doğrumu dur. Sayın Acun bey 2019 sörvivrında parkurlar yapıp masraf etmeyin, halk oylamasıyla yürütün derim.
    Saygılar sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir