Doğalgaz, son yıllarda Türkiye’de yaygınlaşmış ve kullanım kolaylığı ile dikkat çektiği için pek kişi tarafından kullanılır hale gelmiştir. İnsanların gündelik ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için gereken etkenlerin başında yer alan doğalgazın ülkemizde evlere ve işyerlerine girmesi için bazı özel firmalar bölgelere göre ayrılmıştır.

Doğalgaz satışı ve dağıtımını yapan firmalar arasında yer alan SürmeliGaz, Yozgat, Yerköy, Boğazlıyan, Sorgun, Saray, Çiçekdağı ve Köseli illerinde hizmet sunan bir enerji dağıtım kuruluşudur. Bu bölgedeki doğalgazın satışı, dağıtımı ve desteği SürmeliGaz tarafından üstlenilmektedir.

Gaz dağıtımına ve başladığı ilk günden beri yasalara uygun bir şekilde hareket eden ve çevreci bir firma olarak dikkat çeken SürmeliGaz, hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam etmektedir.

SürmeliGaz firmasının 444’lü ve üç haneli birer adet çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemlerinizi yapabilir, ödenmemiş faturalarınızı sorgulayabilir ve size yakın olan SürmeliGaz hizmet büroları hakkında bilgi alabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de iletebileceğiniz SürmeliGaz çağrı merkezine 444 0 187 ve 187 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini aradığınız zaman o gün yaşanan yoğunluğuna bağlı olarak bir süre hatta beklemeniz gerekebilir. Ancak müşteri temsilcileri kısa süre içerisinde çağrılarınıza cevap verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!