Sürat Kargo müşterilerinin desteği ile sürekli büyümeye devam eden kargo firmaları arasında yer almaktadır. Türkiye ve dünyanın dört bir yanına sorunsuz bir şekilde kargo gönderen Sürat Kargo profesyonel yönetim tarzıyla hizmet sunmaktadır. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti felsefesi ile hizmet veren Sürat Kargo, bu felsefe doğrultusunda en uygun şartlarda hizmet sunmaktadır.

Teknolojinin yeni nesil imkanlarından yararlanan Sürat Kargo, en iyi hizmeti sunabilmenin yolunun teknolojiden geçtiğini bilmektedir. Tecrübe, deneyim ve ekip çalışmasına dayalı hizmetler sunan Sürat Kargo, çalışanlarının geçmişine ve köklerine sıkı sıkıya bağlı bir şirkettir. Tecrübeyi teknoloji ve yeniliklerle birleştirerek hizmet veren Sürat Kargo, bunu yaparken evrensel kurallardan asla şaşmamaktadır.

Sektöre farklı bir bakış açısı getiren ve yenilikçi yapısıyla dikkat çeken Sürat Kargo hizmetleri arasında Sürat 24, Sürat Ekspres, Sürat Sanal Şube, Sürat Lojistik, Sürat Sigorta, Kredili Kargo ve Özel Ambalajlama gibi hizmetler bulunmaktadır. Sürat Kargo aynı zamanda şikayet hattına da sahiptir. Çağrı merkezi üzerinden müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Sürat Kargo’ya 0850 202 0 202 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre müşteri hizmetleri çağrılarınıza kısa bir süre içerisinde cevap verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!