14 Nisan 2021 tarihinde güncellendi.

Superonline Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502221222

Turkcell Superonline ya da Superonline, Turkcell bünyesinde kendi kurduğu altyapısıyla beraber bugün Türkiye’de fiber internet altyapısın başlatan en büyük internet ağlarından biridir. 1994 yılında kurulan şirket, Turkcell tarafından yönetilmektedir. Çeşitli kampanyalarıyla beraber birçok telekomünikasyon hizmetleriyle beraber hızlı internet, Turkcell TV+, ev interneti ve yalın ADSL gibi çeşitleriyle beraber en büyük avantajlarını da kendi içerisinde müşterilerine sunuyor.

İnternet arayışı içerisinde olduğunuzda ister Yalın ADSL isterseniz de fiber internet almak için siz de Superonline müşteri hizmetleri ile telefonda görüşebilirsiniz. Çağrı merkezinde yapacağınız görüşmeyle beraber bulunduğunuz konumda internet bilgisine ulaşabilir, hangi internet ağını kullandığınız hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Size en uygun paketler, kampanyalar nelerdir ve hangileridir? Gibi konularda da destek alabilirsiniz.

Superonline Fiber İnternet Nerede?

Turkcell Superonline sayesinde siz de evinize, iş yerinize internet bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet kampanyalarıyla beraber fiber internet mi yoksa ADSL / yalın ADSL çözümleriyle mi evde, iş yerinde internet çözümleri yapabilirsiniz gibi konuların tamamında anında destek alabilirsiniz.

Superonline’ın güncel bağlantı tarifeleri ne kadar gibi konularda Superonline çağrı merkezi en iyi fiyatları ve kampanyaları sizlere aktarıyor. Bununla birlikte de dilediğiniz her zaman uygun fiber internet bağlantısıyla beraber telefonda kampanya detaylarına ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz

Superonline Müşteri İletişim Formu

İster telefonla isterseniz de iletişim formunu doldurarak dilediğiniz her zaman Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Sizlere destek olmak ve hizmet sağlamak amacıyla aşağıdaki iletişim formuna her türlü öneri, istek ve sorularınızı yazabilir, hatta dilediğiniz her zaman Turkcell Superonline hakkında memnuniyetsizlik veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Superonline iletişim numarası ile birlikte Turkcell Superonline desteği almak, çağrı merkezinden faydalanmak istediğinizde de bu sayfada yer alan telefon numarasından anında ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://m.superonline.net/hakkimizda/iletisim/turkcell-superonline-hizmet

Posta adresi için Superonline’a ait İstanbul posta adresi de aşağıdaki gibidir. Direkt olarak posta yoluyla gönderilmesi gerek bilgiler ve belgeler için de anında ulaşabilirsiniz.

Superonline İletişim Hizmetleri Posta Adresi: Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Küçükyalı Ofispark 34854 Maltepe​ / İSTANBUL​

Superonline çağrı merkezi Direk bağlanma

Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine bağlanmak için

İlk evvel “0850 222 0 222 davet merkezi telefon numarasından arayın.

Sonra “1” tuşuna basıp 10 haneli görev numarasını girin.
Ardından “6” tuşuna basarsanız doğrudan bekleme yapmadan derhal müşteri temsilcisi ile konuşabilirsiniz….

Superonline E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternet bağlatmak istediğiniz ev ve iş yerlerinize uygun hem bireysel hem de kurumsal başvurularınızı yaparken, e-posta için aşağıda yer alan çözüm merkezi e-posta adresinden de her zaman iletişimde kalabilirsiniz. Dilediğiniz zamanlarda iletişime geçebilir ve destek alabilir, bilgi – öneri paylaşımı için de yine bu e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki e-posta adresiyle sadece kurumsal müşteri hattına ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Bunun dışında iletişim formunu doldurması istenen bireysel müşteriler, yine aynı şekilde sosyal medyadan da ulaşabilirler.

Superonline Eposta Adresi: musterihatti@superonline.net

Yine aşağıda yer alan bilgiler, Superonline’a ait Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarıdır. Bu hesaplarla beraber istediğiniz şekilde Superonline sosyal medyada takip edebilir, her zaman en iyi şekilde de bilgiye ulaşabilirsiniz.

SUPERONLİNE Facebook

SUPERONLİNE Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!