Ekonomi kanalı olan Bloomberg’te hafta içi her gün yayınlanan Süper Bulmaca programı Türkçe’ye olan katkısıyla da izleyicilerden geçer not almaktadır. Alper Ateş’in sunuculuğunu yaptığı Süper Bulmaca programı Alper Ateş’in sıcakkanlılığı ve kaliteli kişiliği ile yarışmacılarla hoş sohbet şeklinde ilerlemektedir.

İnsanlara eğlenceli anlar yaşatan Süper Bulmaca programına başvurmak için özgeçmişiniz ve fotoğrafınızı içeren bir mail göndermeniz yeterli olmaktadır. Tek başınıza başvuru yapabileceğiniz programa dilerseniz ekip olarak da başvuru yapabilirsiniz. Ekip olarak gerçekleştirilen başvurularda yarışmacılar birbirlerini tanıdıkları için yarışmaya hızlı bir şekilde adapte olabilirler.

Dört ana turdan oluşan programın ilk turunda boş olarak gelen kelimeleri tahmin etmek gerekiyor. İkinci turda gelen sorulara cevap vererek ekrandaki kelime ya da cümle bulunmaya çalışılıyor. Üçüncü tur ise harflerin karışık olarak geldiği ve kelimelerin en kısa sürede bulunması şeklinde ilerliyor. Dördüncü turda karışık olarak verilen harflerden kelimeler türetiliyor. Ayrıca türetilen kelimeler ne kadar uzun olursa elde edilecek puan da o kadar artıyor.

Süper Bulmaca yarışmasını kazananlar para ödülü almaya hak kazanıyorlar. Ailecek izleyebileceğiniz keyifli programlar arasında yer alan Süper Bulmaca’ya başvurmak için bulmaca@bloomberght.com adresini kullanabilir ya da programın resmi sitesindeki başvuru formlarını kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!