24 Ağustos 2023 tarihinde güncellendi.

Sunexpress Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4440797

Lufthansa ve Türk Hava Yolları ortak girişimi ile kurulumu 1989 yılında yapılan SunExpress, adının karşılığı Güneş Uzmanı olarak tanımlanır. Avrupa ile Türkiye arasında hava trafiğini karşılayacak güçlü filosu, Türkiye’de en iyi tatil bölgelerine aktarmasız uçuşlar düzenleyen bu marka, Türkiye’de ve dünyada sayılı uçak şirketlerinden biri olarak bilinir.

Yolcularına her daim üst kalitede hizmet vermeyi amaç edinen marka, 3500’den fazla uzman çalışanıyla beraber kuruluşundan bu yana her yıl başarılı şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Filosunda bulundurduğu Yeni Boeing 737, Boeing 737-800, Boeing 737 uçaklarıyla beraber hem kabin hem de yolcularının daha rahat şekilde yolcu etmelerine imkan tanıyor. Uçak biletleriniz hakkında bilgi almak istediğinizde SunExpress müşteri hizmetleri ile görüşebilir, telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Avrupa’nın en genç filosuna sahip SunExpress, 2014 yılında Boeing – 737 uçağından 50 adet sipariş vererek başarılı bir girişime imza atmıştır. Şu anda 18 adet yeni Boeing 737-800 NG’yi de kendi filosuna dahil etmiş olup kalan 32 uçağın ise 2024 yılına kadar filosuna dahil olması beklenmektedir. Bahsi geçen bu uçak modellerinin tamamı emniyet ve uçak konusunda oldukça güçlü konforlar sağlıyor. Düşük e misyon olması, modern bir uçak olması ile birlikte hava yolu şirketi olarak büyüyen bir şirket olmasında da başarılara imza atıyor.

çağrı merkezi numarası4440797
e-posta adresiBelirtilmemiştir. bunun yerine +90 541 444 0797 numarası üzerinden whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.
yardım sayfasıhttps://www.sunexpress.com/tr/sirket/irtibatta-kalin/yardim-iletisim/
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma4440797 numarasını arayıp Türkçe için 1’e bastıktan sonra toplam 2 dk beklemeniz ardından hiçbir tuşa basmadan müşteri hizmetlerine bağlanırsınız.
zorluk1/10
süreTahmini bekleme süreniz 3 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleri7/24
genel merkez adresTR-07230 Antalya, Türkiye P.O. Box 28 Yenigöl Mah. Nergiz Sok. No: 84 PK Muratpasa Antalya, Türkiye Tic.Sic. No:12563
sunexpress çağrı merkezi kısa bilgi

SunExpress Uçak Bileti İçin Müşteri Hizmetleri Desteği

SunExpress ile istediğiniz her zaman güvenli ve uygun fiyata rahat bir seyahat edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden Türkiye’de Antalya ve İzmir gibi tatil yerlerine çok rahat bir şekilde bilet bulacağınız gibi Türkiye’nin iç hatlarına da harika bir şekilde biletler bulabilirsiniz. Varış noktaları çok sayıda farklı saatlerde gerçekleştirilen SunExpress’de uygun fiyata hem tatil hem de meslekleri sebebiyle iş seyahati yapan kişilere göre uyarlanır.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İstediğiniz her zaman internet sitesinden alışverişlerinizi güvenle yapacağınız gibi SunExpress iletişim numarası ile telefon görüşmesi yaparak hem tatil yolculukları hem de iş seyahatleriniz için bilet satın alımlarınızı yapabilirsiniz.

SunExpress WhatsApp Desteği Var mı?

Hem İngilizce hem de Türkçe dil desteği olan SunExpress Whatsapp desteği sayesinde siz de +90 541 444 0797 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Bu telefon numarası çağrılara, sesli görüşmelere uygun değildir. Sadece WhatsApp üzerinden yazışmaları destekler. WhatsApp Almanca desteği için +49 171 337 7053 telefon numarasından hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu sayede Almanca desteğiyle birlikte yurtdışındaki yolcularına da özel destek sağlıyor.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

SunExpress Sosyal Medya Hesapları

Tüm SunExpress operasyonuna ait seyahatlerle alakalı kampanyalar, indirimler ve dahası için internetten sosyal medya üzerinden istediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiğiniz pek çok konu hakkında iletişimde olabilirsiniz.

SUNEXPRESS Facebook

SUNEXPRESS Twitter

SUNEXPRESS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!