Stradivarius Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1994 yılında kurulan Stradivarius, İspanyol merkezli Inditex bünyesindeki bir giyim ve moda markasıdır. Dünya genelinde popülerliği yakalayan Stradivarius, sektörün en tanınmış markaları arasındadır. Toplam 53 ayrı ülkede yer alan 842 mağazası ile faaliyetlerine devam eden ünlü marka farklı ürün kategorilerinde müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Genel ürün kategorileri arasında giyim, aksesuar ve ayakkabı gibi ürünler bulunan marka daha pek çok farklı ürün kategorisine de yer vermektedir. Stradivarius markasına ulaşabileceğiniz 0850’li çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır.

Çağrı merkezleri ile iletişime geçerek satın aldığınız ürünler hakkında bilgi alabilir, mağazadan satın aldığınız ürünlerin değişim ve iadesi ile ilgili bilgi sahibi olabilir, istek, soru, öneri ve görüşlerinizi de bildirebilirsiniz. Stradivarius markasına ulaşmak isterseniz 0850 282 50 07 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Stradivarius Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Bu markanın çağrı merkezinin kesinlikle daha hızlı çalışması lazım. İnternet üzerinden verilen siparişler konusunda destek alabilmemiz gerekiyor fakat aradığımız zaman operatöre bir türlü bağlanamıyoruz. Umarım bu sorunu yakında çözerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir