21 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

SPOTİFY Müşteri Hizmetleri Numarası: Telefon NO YOK -sadece eposta ve iletişim formu mevcut. https://www.spotify.com/tr/about-us/contact/

Dünyanın en büyük müzik veri akışı sağlayan, podcast konusunda en iyi yayın yapan kuruluşlardan bir olan Spotify, İsveç merkezli bir kuruluştur. 2006 yılından bu yana aktif olan Spotify, son 5-6 yıldır aktif ve dinleyici sayısı olarak abonelerine yüksek kaliteli ses ve müzik konusunda destek sağlamaktadır. Birçok abonesine sunduğu 3 ay ücretsiz Premium desteğiyle birlikte 3 ay sonunda aylık 17,99 TL gibi makul bir ücret ile birlikte üstün kalitede ses ve müzik dinleme imkânı sunuyor.

Müzik dinlemek isteyen insanların 3 ay boyunca ücretsiz faydalanacağı, sonrasında ise isterse hem kurumsal hem de bireysel olarak faydalanacakları bir yapı olan Spotify sayesinde günümüzde en iyi müziği dinleyebilir ev en iyi şekilde kaliteli müzikle zaman geçirebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla beraber aylık abone olacağınız bu uygulama uygulamada yerli yabancı istediğiniz şekilde müzik listelerine de ulaşabilirsiniz. Öğrencilere özel indirimlerle beraber ayda 8,99 TL karşılığında hizmet sağlanan Spotify üzerinde olası bir duruma karşı yaşayacağınız problemde eminim sizlerde Spotify çağrı merkezi iletişim bilgilerini arıyorsunuzdur. Bu konuda ne yazık ki telefon ile destek bulunmamaktadır. Çağrı merkeziyle değil, internet sitesinde iletişim hattı bilgileriyle beraber online talep açma konusunda destek vermektedir. Spotify yardım merkezi ile iletişime geçmek için aşağıda belirtilen adrese gitmeniz gerekmektedir.

SPOTİFY iletişim

Gündelik yaşantıda insanların vazgeçilmez müzik dinleme keyfini yansıtan çevrimiçi müzik dinleme uygulaması Spotify ile birlikte yüz binlerce şarkı dinlenebilir, birçok podcast üreticisiyle beraber en iyi ses kalitesinde de muazzam şekilde akıllı telefon ve bilgisayarda dinleme yapabilirsiniz. Olası teknik konularda Spotify premium müşteri hizmetleri ile görüşmeyi sesli, telefonda yapmak istediğinizde ise direkt olarak ulaşılabilir bir telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır.

Spotify web sitesi üzerinde bir talep alanı bulunmakta olup müşterilerle beraber bu talep oluşturma alanı sayesinde de Spotify e-posta iletişim sağlamaktadır. Görüşmelerinizi, şikayet konularınızı ya da yardım konularına dair her şeyi Yardım sayfası üzerinden Spotify ile paylaşabilir ve destek alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan bilgilerle beraber, e-posta gönderimi de yapabilir ve birebir görüşme içerisinde olabilirsiniz.

SPOTİFY Müşteri temsilcisi: Spotify Telefon numarası bulunmamakta, Web sitesi aracılığıyla iletişim kurmak için https://www.spotify.com/tr/about-us/contact/

SPOTİFY Şikayet Hattı

Satın almış olduğunuz aylık abonelik karşılığında Spotify müzik keyfinizle ilgili yaşayacağınız tüm aksaklıklarda, e-posta ile iletişime geçebilir ve müşteri memnuniyetinizi bu şekilde talep edebilirsiniz. Spotify müşteri hizmetleri Türkiye iletişim numarası bulunmasa da direkt olarak web sayfasında iletişim üzerinden yardım talebinde bulunma imkanı sunuyor hem de e-mail ile iletişime geçmenizde imkan sunuyor. 

SPOTİFY İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Dilediğiniz her an iletişim bilgileri olarak aşağıdaki email adresini kullanarak Spotify email müşteri desteği alabilir ve müşteri temsilcileriyle mailleşerek görüşme yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular, herhangi bir abonelik hakkında soru ve sorunlar için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca yine aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarıyla beraber tüm duyuru ve kampanyalar hakkında Spotify’ın sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

SPOTİFY Destek E-posta Adresi: office@spotify.com

SPOTİFY Facebook

SPOTİFY Twitter

SPOTİFY İnstagram

Spotify yardım sitesi

Spotify topluluk sayfası


Çağrı merkezini puanlayın!