30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

1946 yılında Japonya’da kurulan teknoloji şirketi Sony, video oyun konsolları ve bilgi teknolojisi alanlarında ürünler üretmektedir. Dünyanın en köklü teknoloji firmaları arasında yer alan Sony elektronik, oyun, eğlence, finansal servisler ve diğer olmak üzere 5 ayrı kategoride hizmet sunmaktadır.

Genel merkezi Japonya’nın Tokyo şehrinde yer alan ve Tokyo’nun 23 özel bölgesinden biri olan Minato bölgesinde de faaliyetlerine devam eden Sony, dünyanın pek çok farklı bölgesine ihracat yapmaktadır. Servis ağını ülkelerin farklı şehirlerinde sunan Sony, müşteri memnuniyetine büyük bir özen göstermektedir.

Sony çağrı merkezi telefon numarası 3 ayrı çağrı merkezinden hizmet vermektedir. Bu çağrı merkezlerinde sony şikayet hattı ,  sony ürünleri bilgi gibi isteklere de ulaşabilirsiniz.

PlayStation serisi son zamanlarda adını duyurduğu mobil cihaz ürünleri, ses ve müzik ürünleri ile dünya üzerinde tercih edilen en gözde markalardan birisidir

Sony’nin ürün kategorilerine göre 3 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda bulunan numaralar aracılığıyla ürününüz hangi kategoriye giriyorsa size uygun çağrı merkezini arayabilir ürününüz hakkında destek alabilirsiniz.

SONY Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası 0212 473 77 77 (Sony mobil cihazlar için.)

Televizyon, ses, fotoğraf makinesi kamera gibi diğer SONY ürünleri için. : 444 76 69 

Sony VAIO çağrı merkezi ürünleriniz için. : 444 82 46 

Çağrı merkezini puanlayın!