29 Nisan 2021 tarihinde güncellendi.

Şok Market Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 808 00 00

Hem Şok hem de Şok Marketler olarak da bilinen Şok Market, bugün binlerce şubesiyle beraber Türkiye’de kurulmuş olan en büyük market zincirlerinden biridir. 1995 yılında kurulmuştur. Kurucusu, yine Türkiye’de bilinen en büyük marketler zinciri Migros marketlerdir. İlk açılışında 13 market açılışıyla beraber faaliyetlerine başlayan Şok Marketler, 2010 yılında toplamda 1254 şubesiyle beraber resmi rakamlara ulaşmıştır.

Bugün Türkiye’de 81 farklı şehirde 7660’dan fazla şubesiyle beraber bulunan Şok Marketler Zinciri, 24 dağıtım merkezine ve toplamda 25 binden fazla çalışana sahiptir. İnsanların tüm temel ihtiyaçları başta olmak üzere market alışverişlerini güvenle, sağlıklı ve tabi ki çok uygun fiyatlara sağlayabilmeleri amacıyla yola çıkan Şok Market, bugün en iyi şekilde bu saydığı özelliklerini de market üzerinden gerçekleştiriyor. Tek yerden yapacağınız alışveriş noktasında, evinize en yakın adresiniz olarak da biliniyor.

Şok Çağrı merkezi

Çağrı merkezi hizmeti sunan ŞOK, çağrı merkezi üzerinden müşterilerine ürünleri hakkında detaylı destek ve bilgi vermektedir. ŞOK çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 808 00 00 numarasını tuşlayarak müşteri temsilcileriyle görüşmeye başlayabilirsiniz.

Şok marketlerinin sahip olduğu birçok marka, günümüzde insanların alışverişlerini daha uygun fiyatlara yapabilmeleri için önemli oluyor. Bu markalar Mis, Piyale, Mintax, Amigo ve Evin gibi markalar olurken ekonomik noktasında da evlere destek sağlamış oluyor. Olası tüm konularda Şok müşteri hizmetleri ile telefondan görüşebilir, her zaman destek merkezinden yardım kaydı açabilirsiniz.

“Her gün düşük fiyat” politikası ve düşüncesiyle pek çok formatta sağladığı kampanyalar sayesinde de her gün markette kampanyalı ürünler, kasa arkası ürünlerden de en iyi şekilde yararlanabiliyorsunuz. Şok Marketlere ait “yeter de artar” özel sloganı ise akıllarda her zaman reklam filmleriyle kazınmış özel bir isim olarak bırakılıyor.

Şok Market, korona döneminde insanların evdeyken Haftanın Fırsatları dahil olmak üzere hem kampanyalı ürünleri hem de diğer meyve ve sebze, süt ve süt ürünleri, ekmek ve pastane, dondurulmuş ürünler, kahvaltılık, et ve sebze, atıştırmalık, içecek ve daha pek çok ürünleri online şekilde internetten almalarını da sağlamak için e-ticaret sitesini de devreye almıştır. Siz de internet üzerinden Şok iletişim numarası kullanarak dilediğiniz her zaman destek alabilir, bilgi alabilir ya da yaşadığınız olumsuz tecrübeler hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Şok Market Müşteri İletişim Formu

Yıldız Holding bünyesinde hizmet gösteren Şok Market hakkında tüm müşteri ilişkileri önemlidir. Dolayısıyla tüm süreçler hakkında da Şok çağrı merkezi ile görüşebilir ev bilgi, destek almak için dilediğiniz her zaman telefonla iletişimde kalabilirsiniz. Eğer telefon değil de yazılı şekilde iletişimde olmak isterseniz bildirim formu olarak e-mail adresini de kullanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan e-mail adresiyle beraber her zaman Şok Market iletişim bilgilerini kullanabilir ve buna göre de destek alabilirsiniz. En iyi şekilde faydalanabilir ve doğru bir biçimde de istediğiniz alışveriş süreçleriyle ilgili olarak görüşmelerinizi de yapabilirsiniz.

Şok Market Eposta Adresi: musterihizmetleri@sokmarket.com.tr

Şok Market Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan Şok Market’in tüm sosyal medya hesaplarıyla beraber en iyi şekilde kampanyaları, duyuru ve indirimleri takip edebilirsiniz. Şok Market’in bu sosyal medya hesaplarında fırsat ürünleri, günlük ve haftalık kampanyalar ile ilgili anlık olarak siz de haberdar olabilirsiniz.

ŞOK MARKET Facebook

ŞOK MARKET Twitter

ŞOK MARKET İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!