ŞOK Market zincirleri ülkemizde pek çok farklı noktada şubesi bulunan en önemli market zincirleri arasında yer almaktadır. Genel olarak firmanın desteklediği şirketlerin ürünleri satılan marketlerde diğer markalara ait olan ürünler de rahat bir şekilde bulunabilmektedir. 1995 yılında kurulan ŞOK, 2011 yılında başka bir şirket bünyesine katılmıştır.

Sigara ve alkol ürünlerinin yer almadığı ŞOK marketler zincirinde bu ürünler dışında hemen hemen her ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Yiyecek olarak çay, şeker, et ve tavuk ürünler, kahvaltılık, bisküvi, çikolata gibi ürünler sunan ŞOK, genellikle kendi desteklediği şirketler tarafından üretilen malzemeleri de sunmaktadır.

Ayakkabı, giyecek, mutfak eşyası ve telefon gibi ürünler de sunan ŞOK, Aktüel adı altında mağazalarda yer alan ürünleri sunmaktadır. Müşterilerinden olumlu geri dönüş alan ve her türlü geri dönüşü profesyonel bir şekilde değerlendiren ŞOK, hizmet kalitesini her gün bir üst noktaya taşımaktadır.

Çağrı merkezi hizmeti de sunan ŞOK, çağrı merkezi üzerinden müşterilerine ürünleri hakkında detaylı destek ve bilgi vermektedir. ŞOK çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0212 576 33 00 numarasını tuşlayarak müşteri temsilcileriyle görüşmeye başlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!