Sodexo Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

5 Ağustos 2018 tarihinde güncellendi.

Sodexo, anlaşmalı olduğu şirketlerin personellerinin yaşam kalitesini artırabilmek ve çalışanların işlerine motivasyonunu sağlayabilmek amacı ile kurulmuştur. Türkiye’de toplam olarak 550 bin kullanıcıya hizmet sunan Sodexo’nun 40.000’den fazla üye iş yeri ve 18.000’i aşkın kurumsal müşterisi bulunmaktadır.

Kullanıcılarına üye iş yerlerinde sunduğu kampanyaları ve avantajları ile dikkat çeken Sodexo, ülkemizde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Sodexo’nun 444’lü bir çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığı ile kartınızla ilgili yaşadığınız teknik problemler hakkında destek alabilirsiniz.

Çağrı merkezi üzerinden aynı zamanda bakiye bilgisi ve bakiyelerde yaşanan hatalar ile ilgili de bilgi alabilirsiniz. İstek, soru, öneri ve görüşlerinizi 444 72 77 numarası üzerinden Sodexo yetkililerine iletebilirsiniz.


Sodexo Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Sodexo’nun çağrı merkezi diğer markalarınkine göre çok daha kapsamlı bir hizmet sunuyor. Bugüne kadar ne zaman çağrı merkezini aramak durumunda olsam hep memnun kaldım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir