Slazenger çağrı merkezi telefon numarası

İngiltere’deki en eski spor markaları arasında yer alan Slazenger, kaliteli spor malzemeleri üreten bir markadır. 1881 yılında kurulan ünlü marka ilk dönemler Slazenger markalı yağmurluk işi yapan şirketlerini Manchester’dan Londra’ya taşımıştır. Daha sonra yaz aylarında da satabilecekleri yeni ürün grupları oluşturmaya karar veren marka Sphairistike oyunu için raket ve top üretmeye başlamıştır.

Tenis topları ve tenis malzemeleriyle ünlenen marka ilerleyen süreçlerde sporun her dalına giriş yaparak sporcuların dostu olmayı başarmıştır. Yer aldığı bütün spor gruplarında en kaliteli spor ürünlerini sunan Slazenger modaya uyumlu tasarımlarıyla her kesimden kişiye hitap etmeyi başarmaktadır.

Slazenger çağrı merkezi telefon numarası 0212 istanbul alan kodu ile başlamakta olup SPORTSDIRECT.com sitesi üzerinden online alışveriş imkanı bulabilir ve spor ayakkabı, spor takım, spor çanta, havlu ve saat ürünlerine ulaşabilirsiniz. Slazenger markası Sports Direct tarafından satın alınmıştır.

Slazenger çağrı merkezi telefon numarası 0212 659 28 29


Slazenger çağrı merkezi telefon numarası” için 3 yorum

  1. yaklaşık 1 ay önce metro market ten markanıza güvenerek bir mont aldım yemin ediyorum çok kısa süre içinde cep astarı yırtıldı şahsen sizin gibi markaya yakıştıramadım acele ile aldığim için çok dikkatli incelememiştim inanın pazar montlarından dahi kalitesiz.benim kafamdaki marka imajınızı yıktınız.selamlar demek isterdim ama verdiğim parayı helal etmiyorum………..

      1. Slazenger gözlük firmasi calismiyormu gözlükçü öyle dedi ama pek inanmadım ne zman açılır bide müşteri hizmetleri açmıyor telefonu müşteri hizmetleri numarasını yazarmisin bilgi almak istiyorum gözlük halen gelmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir