Skype Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

2003 yılında yayınlanan Skype programı insanların internet üzerinden iletişim kurabilecekleri farklı bir program olarak ortaya çıkmıştır. 2011 yılına gelindiğinde Microsoft’a satılan Skype, MSN yerine yavaş yavaş geçmeye başlamıştır. Görüntülü, sesli ve yazılı sohbet imkanı elde edebileceğiniz Skype’da numara çevirerek yapacağınız aramalar dışında ücret ödemezsiniz.

Microsoft tarafından geliştirilmeye devam edilen Skype içerisinde pek çok farklı özellik bulunmaktadır. Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Windows Phone, Nokia X, Fire OS, Xbox One ve PSP platformları ile birlikte BlackBerry platformunda da Skype kullanılabilmektedir.

Skype’ın herhangi bir çağrı merkezi iletişim numarası yoktur. Fakat online olarak Skype’ın yardım merkezini resmi internet sitesinden kullanarak Skype ile ilgili görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.


Skype Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Skype’ın neden Türkiye’de çağrı merkezi yok acaba ya? O kadar fazla kullanılan bir programın Türkiye’ye ilgi gösterip çağrı merkezi açmaması çok tuhaf. Hesaplar ile ilgili sorunlar yaşandığı zaman ne yapacağımızı bilmiyoruz resmen burada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir