17 Haziran 2021 tarihinde güncellendi.

Skechers Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08504880200

Marka ismi Skechers olarak bildiğimiz tam adı ise Skechers USA, Inc olan marka, Amerikan yaşam tarzına uygun ayakkabı modelleriyle birlikte bugün performans ayakkabıları üreten en iyi ayakkabı markalarından biridir. 1992 yılında kurulan marka, ABD’de en büyük 3 ayakkabı markasından biri olarak anılır.

Bugün Türkiye’de de İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında Skechers markasına ait mağazaları görmek mümkündür. Kadın, Erkek, Çocuk kategorilerinde sunduğu ayakkabı çeşitleriyle beraber spor giyim ve koleksiyonlar olarak özel harikulade sezona uygun ayakkabı modelleriyle her sezon marka severlerini mutlu etmeyi başarıyor. Bu aşamada her türlü alışveriş deneyimlerinizde internetten ya da fiziksel mağazadan yaşadığınız süreçlerinizde iletişime geçmek istediğiniz bir yetkili için Skechers iletişim numarası üzerinden marka yetkileriyle görüşebilirsiniz.

Müşteri temsilcilerinden dilediğiniz her konuda yardım isteyebilir, kargo süreçlerinizden olumlu veya olumsuz müşteri deneyiminize kadar pek çok konuda destek alabilirsiniz. Kendi internet sitesi olan https://www.skechers.com.tr adresinden %100 orijinal ürünlere sahip olabilir ve tamamen garantili, faturalı bir teslimat sürecinden faydalanabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde olası bir hata veya sorun yaşamanız halinde sayfamızda yer alan müşteri ilişkileri eposta adresini kullanarak sayfada aldığınız hatayla birlikte ekran görüntüsü iletebilir ve buna göre müşteri hizmetlerine ulaşarak hızlıca yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Skechers Hangi Kargo Firmasıyla Çalışıyor?

Şu anda skechers.com.tr markası üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde ürün teslimatlarını sağlayan 2 kargo şirketiyle bu mağaza çalışmaktadır. İnternet sitesi üzerinden yaptığını alışverişlerde Packupp ya da MNG Kargo tercih eden marka, bu 2 kargo şirketi üzerinden kargolarınızın gönderimini sağlıyor.

Kargolarınıza ait tüm takip işlemlerinizi yapabilmek için satın aldığınız ürünlerle ilgili e-postanıza. gelen kargo takip kodunu  – gönderim kodunu kargo firmasına ait sayfadan sorgulayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Skechers Sipariş takibi Telefon Numarası

Skechers Sipariş Telefon Numarası: 08504880200

Türkiye’de son dönemlerde yaygın bir marka olarak beğenilen ve kalitesiyle ön planda olan Skechers müşteri hizmetleri konusunda da oldukça güçlü bir ağa sahiptir. Her türlü soru ve sorunlarınızda çözüm odaklı destek alabilir, hediye kartı kullanmak istediğinizde de Türkiye’deki mağazalardan kullanabilirsiniz. Sadece aşağıdaki listede yer alan bayi mağazalarda kullanmanız mümkün olmayacaktır.

Skechers Bayi Mağazalar: Mall of İstanbul, İstanbul Özdilek AVM, İstanbul Aqua Florya AVM, Ankara Ankamall AVM, Eskişehir Espark AVM, İzmir Mavibahçe AVM

Skechers İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Şirket ünvanı Olka Spor Malzemeleri Tic. A.Ş olarak geçen 2011 yılında ilk mağazasını İstanbul’da açan ayakkabı ve giyim markası olan Skechers, Türkiye’de saygın bir yere sahip olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm mağazalara https://www.skechers.com.tr/sayfa/magazalarimiz adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tüm sosyal medya hesaplarını aşağıdaki şekilde takip edebilir, merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz. Ayrıca e-posta ile iletişime geçerek internet sitesinde yaşadığınız deneyimlerinizde olumlu veya olumsuz süreçler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Skechers E-posta Adresi: musteriiliskileri@skechers.com.tr

SKECHERS Facebook

SKECHERS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!