Skechers Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Ayakkabıları ile ünlü olan marka yazlık ve kışlık ayakkabıları ile her sezon yenilediği ürün yelpazesinde hedef kitlesine hitap etmeyi sürdürmektedir. Amerika’da spor ayakkabı kategorisinde ele alınan ürünleri sunan Skechers aynı zamanda tekstil ve çocuk kategorilerinde de üretimini sürdürmektedir.

1992 yılında hedef kitlesi ile ilk defa buluşan Skechers markası tasarımlarında her zaman fonksiyonelliğe önem veren bir marka olmuştur. Rahat ve rengarenk tasarımları ile ilgili çeken Skechers 2011 yılından itibaren Türkiye’de de kaliteli hizmetlerini vermeye başlamıştır.

Skechers markasına ulaşabileceğiniz 0850 488 02 00 numaralı bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak marka hakkında istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilir veya siparişleriniz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


Skechers Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Bu markanın ayakkabılarından çok memnunum. Aynı şekilde çağrı merkezleri de muhteşem hızlı diyebilirim. Aradığınız zaman sizi diğer rakipleri gibi saatlerce telefonda bekletmiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir