7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

İçecek sektöründe deneyimi olan Sırma Su, 1950’li yıllarda kurulmuştur. 1991 yılında doğal maden suyu, 2002 yılında doğal kaynak suyu ile faaliyetine başlamıştır. Su ve maden suyunun doğasındaki değerleri toplumun yararına sunma bilinciyle, kaynaklarını en verimli şekilde kullanan Sırma Su, bireylerin yaşam kalitelerini artıran, mutluluklarına katkı sağlayan, doğal ve sağlıklı ve lezzetli su ve manden suyu ürünleri sunmaktadır.

Sektörün lider oyuncusu olan Sırma Su, sürekli olarak yeniliklere imza atmaya devam etmektedir. Ar-Ge ve tasarım çalışmalarına büyük önem veren Sırma Su, dünya standartlarında inovatif çalışmalar sergilemektedir. Sektöre yeni bir bakış açısı getiren Sırma Su, su ve maden suyu ürünlerinin yanı sıra piyasaya yeni sunulan limonata çeşitleriyle içecek sektöründe de güçlü bir oyuncu olmaya başlamıştır.

Pet ve cam şişede doğal maden suyu sunan Sırma Su, meyveli maden suyu vitaminli maden suyu ve Sırma Exclusive cam şişe maden suyu çeşitleri sunmaktadır. 2012 yılında limonata, 2013 yılında ise IceTea ürün çeşitlerini tüketicilerin beğenisine sunan Sırma Su, Türkiye’nin en önemli markalarındandır. Sırma Su markasının çağrı merkezine bağlanmak için 0850 222 90 90 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!