Simfer, Türkiye’nin en köklü markaları arasında yer almaktadır. 1997 yılında başladıkları hizmetler ile Simfer ilk olarak katı yakıt sobası üretimiyle dikkat çekmiştir. 1997 senesinde pişirici grubuna da adım atan firma bu yönde üretimlerine devam etmiştir. Bu alanda yaptıkları çalışmalarda her zaman özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla sektöre farklı bir soluk getiren Simfer, özellikle çalışmalarındaki tüketici ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurduğu için dikkat çekmiştir.

Tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için çalışmalarını sürdüren Simfer, 40 yılı aşkın süredir bu sektörde yaptığı çalışmalar ile dünya çapında da en fazla tercih edilen markalar arasında yer almıştır. Ar-Ge çalışmaları yapılan üretimlerin geliştirilmesi ve tüketici beklentilerinin karşılanabilmesi için uygun olabilecek üretimlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Simfer, aralıksız bir şekilde yaptığı detaylı araştırmalar sayesinde hizmet verdiği sektörün dikkat çekici isimleri arasına girmiştir. Pazar payı yüksek olan Simfer, pişirici ürünler denildiği zaman yüksek kalitedeki ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. 2004 yılında ankastre ürün üretimine başlayan Simfer, hizmete başladığı ilk günden itibaren aynı kalitede devam etmektedir.

Hizmet hayatı boyunca yaptığı her çalışmada özellikle kullanıcıların geri dönüşlerini dikkatlice dinleyen Simfer, yeni nesil teknolojilerden de güç alarak en iyi ürünleri piyasaya sunmaya devam etmektedir. 2013 yılında 215.000 metrekaredeki alana sahip olan fabrikasında üretimlerine devam etmiştir. Büyük bir alana sahip olan ünlü marka yenilikçi yaklaşımlarıyla ısıtıcı üretimlerini farklı şekillerde ve farklı imkanlar sağlayabilecek şekilde geliştirmeye devam etmektedir. Her yeni hizmeti ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Simfer, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla alanındaki en başarılı firmalardan olmuştur. Simfer’i tercih ederek sizler de bu alandaki ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Simfer Müşteri Hizmetleri İletişim

Simfer müşteri hizmetleri iletişim numarasıyla da kaliteli hizmetlerini tüketicilere sunmaktadır. Her geçen gün gelişmeye devam eden marka birbirinden farklı cihazlar ile hizmet alanını genişletmektedir. Çevre dostu ve topluma duyarlı bir şekilde yapılan üretimler markanın Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşunun içerisine girmesini de sağlamıştır.

Çağrı merkezi numarası üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi sizler de Simfer’in müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Sorunlarınızı en hızlı şekilde çözebilmek için hizmet veren Simfer çağrı merkezi sayesinde profesyonel destek alarak sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Simfer Çağrı Merkezi Numarası

Simfer çağrı merkezi numarası üzerinden müşteri hizmetleriyle bağlantıya geçmek isterseniz 0850 201 03 52 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden günün her anında müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezine 0850 201 03 52 numarası üzerinden ulaştıktan sonra Simfer müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 0 tuşuna basmanız yeterlidir. Rakiplerine göre daha hızlı çağrı merkezi hizmeti veren Simfer, operatörlere doğrudan bağlanabilmeniz için menü seçeneklerini sürekli olarak güncellemektedir.

Simfer iletişim ve çağrı merkezi: 0850 201 03 52

Simfer Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Simfer, yeni nesil teknolojileri aynı zamanda daha iyi teknik destek verebilmek amacıyla da kullanmaktadır. Simfer’in ürünleri ve hizmetleriyle ilgili bir sorun yaşadığınız zaman çağrı merkezini arayarak destek alabileceğiniz gibi aynı zamanda resmi sosyal medya adresleri ve e-posta adresi üzerinden de destek alabilirsiniz.

Sosyal medya adreslerini sürekli olarak güncel tutan, ürün ve hizmetler ile ilgili güncel bilgiler veren Simfer, internet üzerinden de ulaşabileceğiniz destek hizmetlerini sizlere sunar. Yaşadığınız problemleri telefon ile çözmek istemiyorsanız Simfer sosyal medya adresleri ve e-posta adresi üzerinden de çözebilirsiniz. En hızlı ve güvenilir şekilde sorunlarınızı çözen Simfer’in sosyal medya adreslerini takip ederek kendi başınıza çözemediğiniz sorunlar ile ilgili teknik destek alabilirsiniz.

Simfer İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Simfer Facebook

Simfer Twitter

Simfer Instagram

Simfer e-mail adresi: info@simfer.com.tr

Çağrı merkezini puanlayın!