30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

İnternet teknolojisinin gerek dünya gerekse ülkemiz için henüz emekleme evresi sayılabilecek bir dönem olan 2001 yılında kurulan şirket, Türkiye’nin ihraç edilmiş ilk iş modeli oldu. Dünya’da bir ilk olmasının yanı sıra en büyük Şikayet paylaşma platformu oldu. Türkiye’nin birkaç noktasında yer alan ofisleriyle internet üzerinden herkese hizmet veriyor.

Şikayetvar, firmalar hakkında şikayetlerinizin çözüme ulaştırılabilmesi için en büyük fırsat. Herhangi bir nedenden dolayı şikayeti olan tüketici bireyler, müşteri kaybını engellemek isteyen aynı zamanda marka itibarını kötü göstermemek isteyen firmaların ortak noktası Şikayetvar.

Burada tüketiciler şikayetlerini çözüme kavuşturabilmek adına bir şeyler yapabilir. Bu site üzerinde bir müşteri alışveriş öncesinde, firmayı inceleyerek firma hakkında diğer tüketicilerin yorumlarını dikkate alarak hareket edebilir.

Firmalar ise müşteri kaybını engellemek ve onları geri kazanabilmenin yanı sıra marka itibarını korumak adına şikayetlerini dile getiren müşterilerine çözümler sunarak onlara yardımcı olabilir. Şikayetvar, müşteriler ile firmalar arasında köprü görevi gören bir platformdur. Bugüne kadar toplamda 1.5 Milyonu aşkın bireysel üye, bir ay içerisinde 3 Milyona yakın farklı ziyaret ve ay içerisinde 40 Milyona yakın gösterim almayı başaran dev bir adres.

Bankacılıktan, otomotiv sektörüne kadar sektörü içerisinde önde gelen birçok firma bu adreste yer alıyor. 1500’den fazla firma aktif bir şekilde müşterilerinin şikayetlerini dikkate alarak çözüm üretebilmek adına çalışmalarını sürdürüyor.

Maalesef Şikayetvar yetkilileriyle iletişime geçebileceğiniz bir telefon numarası yok. İnternet sitesi üzerinde yer alan SSS bölümünü ziyaret ederek birçok soruya yanıt bulabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular bölümünde merak edeceğiniz her soruya yanıt verilmeye çalışılmış.

Çağrı merkezini puanlayın!