21 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

1847 yılında Almanya’da kurulan elektronik firması Siemens, Avrupa’nın en büyük elektronik firması olarak kabul edilmektedir. Endüstri, sağlık ve enerji alanlarında hizmet veren Siemens, Türkiye’de 1856 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Dünya üzerinde toplam 190 ülkede 480 binden fazla çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Siemens, genel ürün kategorileriyle geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Siemens’in ürün çeşitleri arasında konglomerat, telekomünikasyon, güç üniteleri, otomasyon, aydınlatma, medikal teknolojiler, ulaştırma ve otomotiv, demiryolu araçları, su teknolojisi, yapı teknolojileri, ev aletleri, yangın uyarı sistemleri ve bilişim servisleri yer almaktadır.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri titiz bir şekilde değerlendiren Siemens, bu yönü ile sürekli olarak gelişmeye devam eden firmalar arasında kendisine yer bulmayı başarmıştır. Teknoloji dünyasının en popüler markaları arasında yer alan Siemens, hedeflediği kitlesini her geçen gün yükseltmeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere taşıyabilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunan Siemens’in çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 66 88 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.