13 Haziran 2021 tarihinde güncellendi.

Siemens Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4446688

Avrupa’da en büyük teknoloji markası olarak anılan Siemens AG, bugün kuruluş yeri olarak Almanya’nın en büyük markalarından biridir. Hem Avrupa hem de dünyada ismi anılan en büyük holding markalardan biri olarak uluslararası üç ana sektörde pek çok faaliyetlerini aktif şekilde sürdürmektedir. Bu 3 sektör endüstri, enerji ve sağlık sektörü olmasıyla beraber bugün hem üretim ve hizmetleriyle hem de müşteri hizmetleriyle büyük bir faaliyeti sürdüren markalardan biridir.

Günümüz şartlarında en büyük marka olan Siemens, online satış niteliğinde web sitesinden sunduğu satışıyla birlikte Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan bayisi, satış noktasıyla beraber Siemens ürünlerinin satışıyla ilgili çok büyük indirimler sunan markalardan biridir. Her eve uygun buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri ve fırın – davlumbaz ocak gibi pek çok ürün grubuyla beraber geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu konuda yaşayacağınız her türlü soru ve sorunlarınızda da Siemens müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Siemens ev aletleri, teknolojinin en önemli köşelerinden ayrılarak bugün en iyi şekilde teknoloji ile birleşerek sizlere sunuluyor. Mükemmel kahve makinelerinden ev aletlerinde kullanacağınız çamaşır makinesi, kurutma makinelerine kadar pek çok ürün ile birlikte mutfağınızın size özel şekilde işlevli bir hale gelmesinde farkı yaşayabilirsiniz.

Siemens Ürün Grupları Nelerdir?

Siemens, aynı grup olarak da tanıdığımız Bosch grubu ile benzer segment üründür. Online alışverişleri internet sitesinden sunan Siemens çağrı merkezi ile ürün satın alım öncesinde görüşebilir, destek ve bilgi alabilirsiniz. Buzdolabı ve derin dondurucu ürünlerinde, yıkama ve ütüleme grubunda, bulaşık makinelerinde istediğiniz şekilde tüm ürün gruplarından faydalanabilir ve istediğiniz şekilde de faydalanabilirsiniz.

Siemens Servis Destek Numarası

Siemens Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4446688

Herhangi bir sorunda, ev aletiniz olan Siemens ürünlerinde, servis için çağrı merkezini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz. Ürünlerinizle ilgili her türlü servis desteğinde online iletişim formuyla veya Siemens iletişim numarası üzerinden servis istediğinizi bildirerek, uygun bir tarih seçimi yaparak sizlere gelecek bir servis desteğinden faydalanabilirsiniz.

Siz de ister internet üzerinden isterseniz de Siemens bayilerine ulaşarak her konuda satış öncesi bilgi ve destek alabilirsiniz. Bununla birlikte dilediğiniz şekilde de destek almak, bilgi almak için çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Siemens İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Beyaz eşyalar genel olarak her dönem insanların ihtiyaçları arasında bulunur. Dolayısıyla herhangi bir zaman diliminde satın almak isteyeceğiniz ürünlerle ilgili olarak Siemens’in satış kanalına, internet sitesine ya da sosyal medyadan yaptığı tüm kampanya ve indirim duyurularına ulaşabilirsiniz. Bu sayede dönem dönem yapılan çeşitli indirim ve kampanya duyuruları hakkında da anında bilginiz olacaktır.

SIEMENS Facebook

SIEMENS Twitter

SIEMENS İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!