30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Gündüz kuşağının sevilen programı Gerçeğin Peşinde, sunuculuğunda Serap Ezgü ile yayına devam ediyor. Tv8 ekranlarında Mayıs 2017’den beri yayın hayatını sürdüren program, hafta içi her gün 17:00’da izleyenlerini karşılıyor. Program, yardıma ihtiyacı olanları, umudu tükenenlerin umudu olmak için yayın yapıyor.

Televizyon ekranlarının unutulmaz isimlerinden birisi olan Serap Ezgü; Gerçeğin Peşinde isimli sunuculuğunu yaptığı programda kayıp kişilerin bulunmasında, çocuklar ve faili meçhul cinayet, olayları çözüme kavuşturabilmek için detaylı araştırmalar yaparak olayların aydınlatılmasını sağlamaktadır. Alanında uzman ekibi sayesinde Ezgü, olayları ayrıntılı bir şekilde inceleyerek gerekli araştırmalarını yapıyor. Bu araştırmalar sonucunda olaylar aydınlatılmaya çalışılıyor.

Programın herhangi bir konuda ihbar yapabileceğiniz Gerçeğin Peşinde iletişim bilgisi yer almaktadır. Aynı zamanda canlı yayına da bağlanabilmeniz mümkündür. Canlı yayın esnasında arayarak canlı yayına katılabilirsiniz. Whatsapp üzerinden de mesaj, resim ve video gönderimi yapabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Telefon İhbar Hattı Direk Bağlanma

0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Hattı Direk Bağlanma

0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Direk Bağlanma

0542 332 22 22

Yine aynı numara üzerinden programa başvuru yapabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!