SEPHORA Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 288 35 35

Kişisel bakımdan tutun da kozmetik ve güzellik ürünlerine kadar birçok ürünü satan, kendi başına marka olan Sephora; 2021 yılında da dünyanın en ünlü kozmetik markalarından biri olarak bulunuyor. Hizmet verdiği parfüm, cilt bakım ürünleri ya da makyaj malzemeleri ile dünyada büyük bir pazara sahiptir. Kendi markasının dışında da 3000’den fazla markanın da ürünlerinin satışına yer veren bir markadır.

Sephora ile birlikte kozmetikten cilt bakım ürünlerine vücut kokularından tırnak ojelerine, vücut losyonları ve hatta güzellik aletlerine kadar birçok ürünü bulabilirsiniz. Genel merkezi Paris, Fransa olan Sephora, 1970’lerde kurulan güçlü markalardan biridir. İnternetten alışverişinizi de yapabileceğiniz kendi internet sitesinde olası sorunlara karşı Sephora müşteri hizmetleri ile birebir telefonda görüşebilir, destek alabilir ve istediğiniz gibi sorularınızı sorabilirsiniz.

En iyiler olarak her zaman yararlanacağınız kozmetik markaları konusunda Sephora ile birlikte beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar ürünlere ulaşabilirsiniz. İnternetten alışverişte de faydalanabileceğiniz gibi Sephora Black üyesi olarak siz de harcadıkça kazanabilirsiniz.

Sephora Black Üyeliği Nedir?

600 puan biriktirdikçe 4. alışverişinizde Sephora Black üyelik seviyesinde yükselir ve ilk %10 indirim kuponuna sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Sephora Black Card, White Card avantajlarını da kapsayan avantajlar içermektedir. Böylelikle sizlerin harcamalarına göre harikulade avantaj ve indirimlerle beraber siz de özel günlerde özel indirimler, doğum günlerinize göre harcamalarınızda özel hediye ve daha birçok şeyi bu kart ile birlikte alabiliyorsunuz.

Kredi kartı ve BKM Express ile ödemelerinizi yapabileceğiniz Sephora internet sitesinde olası aksamalara karşı Sephora iletişim numarası üzerinden çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Teslimat süreci, kargolarınız hakkında bilgi edinebilir ve anında sizlere bilgi verilmesini de sağlayabilirsiniz.

SEPHORA Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

SEPHORA Telefon Numarası: 0850 288 35 35

İnternet üzerinden alışverişin en keyifli yanı, bilinen bir marka ile güvenle çalışmaktır elbette… Soru ve sorunlarınızda da her zaman iletişime geçeceğiniz bir marka olması, sadık olmanız konusunda da destek sağlar. Sephora’da bu markalardan biridir. Dünyada güçlü bir marka olup bugün 17 binden fazla ürünü satabilen, güçlü bir marka olarak piyasada yerini almaktadır. Günümüz şartlarında ise dünyanın her yerinde olan 1700’den fazla mağazasıyla beraber her zaman müşterilerine önem vermektedir.

Markaya ait soru ve sorunlarınızı paylaşmak istediğiniz her zaman Sephora çağrı merkezi üzerinden telefonla iletişime geçebilir ve çağrı merkezi yetkilileriyle görüşerek soru ve sorunlarınızı paylaşabilir; şikayetleriniz varsa dile getirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim formuyla da Sephora iletişi formu sayesinde anında yazılı olarak da görüşme sağlamanız mümkündür:

SEPHORA İletişim Formu Adresi: https://www.sephora.com.tr/bize-ulasin

SEPHORA İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Kozmetik ürünleri satan her marka, her zaman en iyi kampanya ve indirimleriyle beraber güçlü sosyal medya kullanır. Sosyal medya takipçilerine önem veren her marka gibi Sephora sosyal medya hesapları üzerinden de güncel ve aktif kampanyaları duyuruyor. Özel günlerde ve haftalarda aktif birçok kampanyadan faydalanmak için sizlerde istediğiniz gibi aşağıda yer alan tüm sosyal medya hesaplarına göz atabilir ve istediğinizi seçebilirsiniz. 

SEPHORA İletişim Email Adresi: info@sephora.com.tr

SEPHORA Facebook

SEPHORA Twitter

SEPHORA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!