Sepaş enerji çağrı merkezi telefon numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

En önemli ihtiyaçlar arasında yer alan elektriğin dağıtımından ve satışından sorumlu olan firmalar bölgelere ve illere göre değişkenlik göstermektedir. Sepaş Enerji firması da 2013 yılında kurulan perakende elektrik dağıtımı, satışı ve desteğini üstlenen bir firmadır. Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli illerinde hizmet veren firma elektrik sisteminin denetiminden ve kontrolünden sorumludur.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sayesinde kısa süre içerisinde beğenilen bir firma olmayı başaran Sepaş Enerji, aynı zamanda sokak aydınlatmasında gelen sorunları da çözmekle görevli olan bir enerji firmasıdır.

Abonelik işlemlerinin yapılması, tüm elektrik sisteminin denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda da destekten Sepaş Enerji sorumludur.

Sepaş Enerji telefon numarası 444’lü bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Sepaş Enerji’de bulunan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, anlık arıza bildiriminde bulunabilir, kapanmış elektrik hizmetinizin açılması hakkında talepte bulunabilir, sokak lambalarının aydınlanma konusundaki teknik problemlerini bildirebilir, güncel borcunuz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca Sepaş Enerji’ye bildirebilirsiniz.

Sepaş Enerji Online İşlemler Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 444 5 186


Sepaş enerji çağrı merkezi telefon numarası” için 2 yorum

  1. Öncelikle vatandaşlık görevimi yaptigımı belirteyim.size hakaret eden arkanizdan veryansın edip.nasıl şikayet edeceklerini bilemeyen.internet kullanmayan bilmeyen.yanlız yaşayan soğuktan hastalanan yaşlılar.yine hasta olup elektrik kesintisinden dolayi üşüyen elektrik kesintisinden dolayı karanlikta madur olan yaşlilar.sesini duyuramayan garibanlar adina yaziyorum.bende elektrik kesintisinden dolayı madur vatandasim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir