Şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1956 yılında Ankara’ya taşınarak Şekerbank ismini alan eski banka, 1993 tarihinden itibaren özel banka statüsünde yer alarak hizmet vermektedir. Bankanın hisseleri ise 1997 yılında halka arz işlemlerinden geçmiştir. 2004 yılında bankanın genel müdürlüğü İstanbul’a taşınmıştır.

Türkiye genelinde 312 adet şubesi bulunan Şekerbank’ın 11 adet bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Yurtdışında da 1 adet temsilciliği bulunan Şekerbank’ın toplam 4.000 üzerinde personeli yer almaktadır.

Genel olarak Türkiye’nin Anadolu illerinde şubeleri bulunan bankanın Türkiye’nin dört bir yanında şubesi bulunmaktadır. Banka şubelerinin büyük bir kısmı ilk açıldığı yıllardan beri aynı yerde hizmet sunmaktadır.

Müşteri hizmetlerine direk bağlanma zahmetsiz bir iş olup bekleme yapmadan hemen bağlanabilirsiniz. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Sizlere çok kolay yoldan anlatacağım bazı ipuçları sayesinde banka işlemlerinizi telefonla yapabileceksiniz.

Şekerbank müşteri hizmetlerine bağlanma:

İlk önce ” 444 78 78″ telefonunuzdan arayın.

Herhangi bir tuşlama yapmadan direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz….


Şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma” için 2 yorum

  1. Nasıl bir seydir anlamadım müsteri temcilsine bağlanmak mümkün değil kartımı kapatayım asla bu banka ile çalışmam

  2. Şekerbank hizmetlerinden her zaman memnun kaldım. Çağrı merkezi üzerinden de internet üzerinden yapabileceğiniz bir çok farklı işlemi yapabilmenize imkan tanıyorlar. Bence Türkiye’nin en iyi çağrı merkezine sahip bankalarından birisi Şekerbank olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir