Tarım kredisi sunan özel bankalar arasındaki Şekerbank, emeklilere sunduğu avantajlar ile de adından söz ettirmeyi başarmış bir bankadır. KOBİ’lere sunduğu krediler ve özel imkanlar sayesinde pek çok girişimcinin ve ufak işletmenin önünü açmayı başaran Şekerbank, düşük faiz oranları ile dikkat çekmektedir. İnternet üzerinden de hizmet sunan Şekerbank’ı sizler de tarım ile ilgileniyorsanız ya da ufak girişimlerde bulunuyorsanız tercih edebilirsiniz.

İnternet bankacılığı ile şubelere gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlayan Şekerbank, kısa süre içerisinde para transferlerinizi ve yatırım işlemlerinizi yapabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca internet şubesi sayesinde sadece birkaç tıklama ile kredi alıp alamayacağınızı da öğrenebilirsiniz. Maddi olarak her kişinin bütçesine uygun kredi ve ödeme seçenekleri sunan Şekerbank’tan kredi almanız halinde kredi hesaplama kısmına da internet şubesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tarım sektöründeki özel faaliyetleriyle dikkat çeken Şekerbank, pek çok farklı iş koluna da destek vermektedir. Faiz oranlarının düşük olması ve kredi almak isteyenlere özel seçenekler sunulması Şekerbank’ı diğer bankalardan ayıran en temel özellikler arasında bulunuyor. Şekerbank’ın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 78 78 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!