SEG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502224123

Türk malı teknoloji markalarından biri olarak tanınan SEG, eski bir Danimarka beyaz eşya markası olurken günümüzde Vestel’in sahibi olduğu, Vestel tarafından satın alınmış bir markadır. Yeni bir marka oluşu ile birlikte Vestel markalarının alt markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren markanın birçok beyaz eşya, televizyon, klima, derin dondurucu gibi ürün yelpazesi şekil şekilde üretimi bulunmaktadır. Pek çok elektronik markalar arasında kendi ismini de söyletebilen markalardan biri olarak bilinir.

Vestel’e bağlı olduğu şekilde bilinen SEG markasının günümüzde bir Türk malı olarak bulunmasıyla beraber olası her probleme karşı da destekleri mevcuttur. Bunun için SEG çağrı merkezi üzerinden her an telefon ile görüşebilir, SEG markası sahibi olduğunuz televizyondan buzdolabına kadar her türlü beyaz eşyaya kadar tüm ürünlerinizi hızlıca edinerek sahip olabilirsiniz. Ön plana çıkan tüm ürünleriyle beraber Vestel bayisi üzerinden SEG markası ürünlerini satın alabilirsiniz. Satın alma deneyimi içerisinde tüm konularda ise çağrı merkezini arayıp bilgi alabiliyorsunuz.

SEG teknik Servis Telefon Numarası

SEG markası olarak ev teknoloji ürünlerinde her zaman en iyi ürünlere ulaşabiliyorken, en doğru ve üst konuda da marka olarak istediğiniz şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Hem Türkiye hem de Avrupa pazarında güçlü bir yere sahip olan Vestel ile alt markası SEG, son derece güçlü ve yetkin şekilde sahip olduğu bayi ağıyla ev teknoloji ürünlerinde her zaman en iyi standardı yakalamayı hedefliyor.

SEG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502224123

SEG Şikayet Hattı

SEG markalı şekilde Vestel üretim merkezi olarak Manisa’da üretim hattında yaptığı tüm üretim süreciyle ilgili satın almış olduğunuz ürünler için olası şikayetlerinizi çağrı merkezi üzerinden direkt değerlendirilmeye alınması için bildirebilirsiniz. Çağrı merkeziyle beraber yapacağınız görüşmelerde doğrudan kalite standartlarında üretimi sağlanmış olan tüm teknolojik ürünlere dair satın alım sonrasında olası şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu konuda oldukça müşteri memnuniyeti güçlü olan markayla beraber görüşerek, SEG iletişim numarası üzerinden hem istek ve sorunlarınızı paylaşabilir

SEG Sosyal Medya Adresleri

İletişim noktasında SEG müşteri hizmetleri ulaşabilmek için telefonla ya da yazılı olarak internet sitelerinden anında ulaşabilirsiniz. Ancak bu konuda direkt olarak bir e-posta adresleri bulunmamaktadır. Bu sebeple direkt internet sitelerine giriş yaparak, iletişim sayfasından SEG markasıyla iletişime geçip, taleplerinizi ya da sorunlarınızı yazılı olarak bildirebilirsiniz. Ek olarak markanın kendi sosyal medya hesapları üzerinden de anında takibe alarak, tüm aktif kampanya ve indirimleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

SEG Facebook

SEG Twitter

SEG İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!