Sefamerve Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

Tesettür giyim konusunda bayanların en sık tercih ettiği firmalardan birisi Sefamerve’dir. Modayı yakından takip eden giyim şirketi, onlarca farklı kategori içerisinde binlerce farklı üründen istediğiniz seçerek satın almanıza imkan tanıyor. Tesettür giyime öncülük eden markalardan olan Sefamerve kadınların istedikleri kombinleri oluşturabilmesinde büyük bir rol üstleniyor.

Sefamerve bünyesi içerisinde başörtüsü, şal, elbisenin yanı sıra bulabileceğiniz diğer ürünler ise; Tunik, abiye, kaban, pardösü, pantolon gibi giyim ürünleri de yer alıyor. Ayrıca bunlarla yetinmeyen giyim mağazası, iç giyim, pijama, etek, çanta, gözlük ve diğer takıların da satışını gerçekleştiriyor. Farklı kategoriler altında yer alan binlerce ürünü farklı renk alternatifleriyle rahatça ve güvenle alabilirsiniz.

Sefamerve, çağrı merkezi sayesinde siparişleriniz hakkında durum bilgisi sorgulayabilir, sipariş öncesinde ürünler hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sefamerve Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma:

0850 221 30 40

Bir önceki yazımız olan İnci Akü Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sefamerve Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Sefamerve’den aldığım ürünlerden çok memnunum. Siparişimle ilgili yaşadığım sorundan dolayı da çağrı merkezini aramıştım. Aynı hizmet kalitesini çağrı merkezinde de sunabilmeleri çok hoş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir