Sefamerve Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Tesettür giyim konusunda bayanların en sık tercih ettiği firmalardan birisi Sefamerve’dir. Modayı yakından takip eden giyim şirketi, onlarca farklı kategori içerisinde binlerce farklı üründen istediğiniz seçerek satın almanıza imkan tanıyor. Tesettür giyime öncülük eden markalardan olan Sefamerve kadınların istedikleri kombinleri oluşturabilmesinde büyük bir rol üstleniyor.

Sefamerve bünyesi içerisinde başörtüsü, şal, elbisenin yanı sıra bulabileceğiniz diğer ürünler ise; Tunik, abiye, kaban, pardösü, pantolon gibi giyim ürünleri de yer alıyor. Ayrıca bunlarla yetinmeyen giyim mağazası, iç giyim, pijama, etek, çanta, gözlük ve diğer takıların da satışını gerçekleştiriyor. Farklı kategoriler altında yer alan binlerce ürünü farklı renk alternatifleriyle rahatça ve güvenle alabilirsiniz.

Sefamerve, çağrı merkezi sayesinde siparişleriniz hakkında durum bilgisi sorgulayabilir, sipariş öncesinde ürünler hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sefamerve Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma:

0850 221 30 40


Sefamerve Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma” için 3 yorum

  1. Sefamerve’den aldığım ürünlerden çok memnunum. Siparişimle ilgili yaşadığım sorundan dolayı da çağrı merkezini aramıştım. Aynı hizmet kalitesini çağrı merkezinde de sunabilmeleri çok hoş.

  2. Merhaba ben sürekli sefa merveden skışveriş yapıyorum kalitesindende çok memnunun fakat son sldıpım elbise defolu hemde birçok yerinde defo var müşteti hizmetleri cevap vermedi avil dönüş yapılmasını istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir