Seda Sayan’la Whatsapp Telefon No İletişim Numarası

Uzun zamandır ekranların karşısında olan ve yıllardır hafta içi her gün durmaksızın program yapan Seda Sayan RÜTÜK’ün aldığı bir karar sonrası format değişikliğine gitmiştir , yine uzun zamandır ekranların karşısında olan partneri Uğur Arslan ile bomba gibi bir programla izleyici karşısında çıkıyor.

Genelde Magazin ağırlıklı olan program son zamanlarda konuk ettiği Nihat Doğan ile alakalı bölümde büyük çıkış yakaladı

İsim olarak artık susmayı seçmesindeki sebep sanırım sesini duyuramayan , bir derdi olan insanların dermanı olmak , bu her zaman elbette kolay olmuyor , artık susma gibi bir programa katılmak için sıradan değil de biraz daha dişe dokunur bir probleminiz olması gerekiyor , bu gibi programlar reyting ölçütü ile ölçülüp devam ettiği için programa gelen konuların ve konukların da bu formata uygun olması gerekmekte.

İlk program başlarken Seda Sayan artık ceza evinde bulunan mahkum kişiler ağırlıklı olmak üzere onların dertlerini dinleyen boş yere yattığını suçsuz olduğunu düşünenler için ön hazırlık aşamasından sonra suçluyu veya faili meçhul durumda olan bir konuyu tekrar gün yüzüne çıkartmaya çalışıyor , kayıpları bulmaya ve sevdikleri ile kavuşturmayı kendilerine ilke edinmiş durumdalar.

Artık susma programına farklı yollar ile başvuru yapmanız mümkün bunlardan birisi artık susma whatsapp hattı bir diğeri ise artık susma iletişim numarası olmaktadır , her iki yolla da kendilerine başvuru yapmak , gerek durumunuz ile alakalı whatsapp da video çekmek veya kısaca durumunuzdan bahsetmek değerlendirilmenize sebebiyet verecektir.

Gerekli telefonlar altta belirtilmiştir , sizde artık susma programına whatsapp ihbar hattı üzerinden veya artık susma iletişim numaralarını arayarak çağrı merkezi personeli ile görüşüp program katılımı ile alakalı veya seyirci olma yada öneri ve şikayetlerde bulunabilirsiniz.

 

Artık Susma Whatsapp ihbar hattı: 0549 214 10 10

Artık Susma Telefon numarası: 0212 792 90 90

Artık Susma programının facebook sayfası da mevcuttur.

Eğer Artık Susma programı reklama girdi veya o an sıkıldıysanız aynı yayın saatinde olan Doktor Geldi programını da izlemenizi tavsiye ederiz.

Program hakkındaki yorumlarınızı bize iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doktor Geldi Whatsapp İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizde doktor geldi direk bağlanma, doktor geldi iletişim bilgileri ve doktor geldi irtibat tel hakkında bilgiler verilmektedir.


Seda Sayan’la Whatsapp Telefon No İletişim Numarası” için 4 yorum

  1. Selamın aleyküm sayın seda sayan abla ben kadir büyükAvcı epilepsi hastası evli kirada oturan eşime de ümre sözüm var nasip olmadı Tülay adlı bayan tarla sattı kandırıldı 055361168** numarasi yardımcı olursanız bana numaram 050635186**

    1. bu platform bilgilendirme amaclidir. Ulsamak istediginiz kisiye yukaridaki adres ve telefonlardan ulasabilirsiniz.

  2. Seda hanim Merhaba size ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum lütfen beni ararmisiniz çok önemli tel no 05350758197 sevgilerimi sunuyorum güzel yürekli kadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir