1 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

Kullanıcıların canlı yayın yapabilmelerini sağlayan Scope, Android ve iOS işletim sistemli olan mobil cihazlarda kullanılabilen bir uygulamadır. Twitter üzerinden de canlı yayın yapılabilmesini sağlayan Scope, canlı yayınlarınızı dünyanın dört bir yanındaki kişiler ile paylaşabilmenizi sağlar.

Scope uygulamasını kullanmak istiyorsanız uygulamayı yükledikten sonra Twitter hesabınız ile uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. Twitter kullanmıyorsanız ilk önce Twitter’a üye olmanız yeterlidir.

Scope uygulamasının Türkiye’de aktif olarak kullandığı bir çağrı merkezi numarası yoktur. Ancak Scope’un resmi internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak Scope yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Scope’un resmi e-mail adresi üzerinden de Scope yetkilileri ile iletişim kurabilirsiniz. Farklı online kanallar üzerinden kullanıcılara hizmet veren Scope, sorunlarınızın çözüme kavuşmadığı durumlarda da e-mail atarak sizden teyit mesajı istemektedir.

Scope yetkililerine online kanallar üzerinden ulaşarak hesaplarınız hakkında yaşadığınız teknik sorunları da belirtebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!