Sarar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

Sarar, Abdurrahman Sarar tarafından Eskişehir merkezli olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Mahalle arasında karşılaşacağınız tarzda küçük bir terzi olarak iş hayatına giren Sarar, çeşitli yatırımlar sonucundan giyim fabrikası ve ev tekstili üretimleri başlamıştır.

Sarar müşteri hizmetleri hafta içi 08:00 saati ile 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Merak ettiğiniz tüm soruları aktarabileceğiniz temsilci ekibi, belirtilen saatler arasında telefonunuzu yanıtlayacaktır.

Günümüzde üretimini gerçekleştirdiği malzemelerin neredeyse yarısını ithal ederek 30’a yakın ülkeye ürün satışı gerçekleştirmektedir. Birçok kurum ve kuruluşla yaptığı sponsorluk anlaşmaları vardır. Ülkemizin en büyük firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Sarar müşteri hizmetleri direk bağlanmak için aramanız gereken telefon numarası 0222 236 09 00’dır. Bunun yanı sıra alternatif Sarar iletişim formu ile de merak ettiklerinizi ve sorularınızı aktarabilirsiniz.


Sarar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Mrb Belçika’da yegenim kaban aldı almasıyla Tüylenme si bir oldu mağazaya goturuldugunde mağaza sahibi ürünün hatalı olduğunu kabullenmeyi saygıyla davrandığı için sinir oldum yıllardır sarar müşterisi yüz üründe problem olabilir firma incelemesini istedik bize şekilleri kullandığınız için tüyleri arkadaş vitrine aşmak için almadık mont kabani giyinmek için aldık neden ürünleriniz sahip cikmiyir sunuz üstelik çokta usutuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir