Sanalpazar Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

2011 yılında kurulan Sanalpazar, Türkiye’nin en fazla tercih edilen e-ticaret siteleri arasındadır. GittiGidiyor ve N11 gibi alışveriş sitelerini takip edenlerin de kullandığı Sanalpazar, güvenilir ve kolay alışveriş yapabileceğiniz bir platformdur.

Satmak istediğiniz ürünleri de dakikalar içerisinde yayına alabileceğiniz Sanalpazar, farklı ödeme seçeneklerine de imkan tanımaktadır. Satmak istediğiniz ürünü alıcıların taksitle alabilmesini de sağlayabileceğiniz Sanalpazar, bireysel olarak da ürün satabileceğiniz bir platformdur.

Sanalpazar firmasına ulaşabileceğiniz 0216 numaralı bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden ürün alıp satarken yaşadığınız tüm sorunlar ile ilgili teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca ödeme konusunda yaşadığınız sorunlar ile ilgili de çağrı merkezinden teknik destek alabilirsiniz.

Sanalpazar çağrı merkezine ulaşabilmek için 0216 528 10 77 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre çağrı merkezi görevlilerinin çağrılarınıza vereceği yanıt süresi uzayabilir veya kısalabilir.


Sanalpazar Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Sanalpazar’ın sitesi biraz yavaş çalışıyor ama çağrı merkezleri tam gaz hizmet. Siparişler ile ilgili kendileriyle iletişime geçmiştim. Telefonla görüştükten ve birkaç farklı yere bağlandıktan sonra sorunumu çözdüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir