Samsung çağrı merkezi iletişim telefon numarası öğrenme

16 Ağustos 2020 tarihinde güncellendi.

1938 yılında Lee Byung-Chul tarafından kurulan Samsung, Güney Kore merkezli bir firmadır. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee olan firmanın farklı teknolojik alanlarda üretimleri bulunmaktadır. Kendi bünyesinde ortalama 350 bin kişiyi çalıştıran büyük firmalar arasındaki Samsung firma ağını her geçen gün genişletmektedir.

Müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek için yeni nesil teknolojileri yakından takip eden ve uygulayan Samsung, televizyon, bilgisayar, akıllı telefon ve beyaz eşya gibi farklı kategorilerde ürün sunmaktadır. Türkiye’de de aktif olarak hizmet veren Samsung müşterilerine geniş bir teknik servis ağıyla hizmet vermektedir.

Samsung çağrı merkezi iletişim telefon numarası öğrenme sizlerde dünyaca ünlü bu markanın iletişim numarasını bulmak istiyorsanız tam yerine geldiniz demektir.

Samsung telefon, beyaz eşya, ev aletleri başta olmak üzere birçok teknoloji harikası ürünleriyle en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bir teknoloji markasıdır.

Samsung çağrı merkezi 444 ile başlamaktadır. Haftanın tüm günleri Sabah 08:00- Akşam 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 444 77 11


Samsung çağrı merkezi iletişim telefon numarası öğrenme” için 4 yorum

  1. Samsung çağrı merkezindeki operatör arkadaşlar konu ile gayet ilgili ve bilgililer. Müşteri hizmetlerine bağlanmak da çok kısa sürüyor. Bütün bölümleri menüde farklı alanlara ayırdıkları için hat gayet kolay düşüyor.

  2. Geri dönüşüm yapmalari gunler alıyor degisim islemimin sonuclanmasi icin günlerdir geri dönüş yapmalarını bekliyorum

  3. 23.04.2019tarihinde aldığım tlfum ile ilgili müşteri hizmetleriyle çok sık görüşmem gerekiyor.Çağrı merkezinin yukarıdaki saatler içinde değil 08-20saatleri arasında himet verildiğini bildiriyor,incelemenin yapılarak yeniden düzenlenmesini rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir