Samsung çağrı merkezi iletişim telefon numarası öğrenme

1938 yılında Lee Byung-Chul tarafından kurulan Samsung, Güney Kore merkezli bir firmadır. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee olan firmanın farklı teknolojik alanlarda üretimleri bulunmaktadır. Kendi bünyesinde ortalama 350 bin kişiyi çalıştıran büyük firmalar arasındaki Samsung firma ağını her geçen gün genişletmektedir.

Müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek için yeni nesil teknolojileri yakından takip eden ve uygulayan Samsung, televizyon, bilgisayar, akıllı telefon ve beyaz eşya gibi farklı kategorilerde ürün sunmaktadır. Türkiye’de de aktif olarak hizmet veren Samsung müşterilerine geniş bir teknik servis ağıyla hizmet vermektedir.

Samsung çağrı merkezi iletişim telefon numarası öğrenme sizlerde dünyaca ünlü bu markanın iletişim numarasını bulmak istiyorsanız tam yerine geldiniz demektir.

Samsung telefon, beyaz eşya, ev aletleri başta olmak üzere birçok teknoloji harikası ürünleriyle en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bir teknoloji markasıdır.

Samsung çağrı merkezi 444 ile başlamaktadır. Haftanın tüm günleri Sabah 08:00- Gece 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 444 77 11

Bir önceki yazımız olan Watsons çağrı merkezi telefon numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Samsung çağrı merkezi iletişim telefon numarası öğrenme” için bir yorum

  1. Samsung çağrı merkezindeki operatör arkadaşlar konu ile gayet ilgili ve bilgililer. Müşteri hizmetlerine bağlanmak da çok kısa sürüyor. Bütün bölümleri menüde farklı alanlara ayırdıkları için hat gayet kolay düşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir