8 Kasım 2021 tarihinde güncellendi.

SAMSUNG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4447711

Dünyanın en kaliteli telefonlarını, ekranlarını ve dolayısıyla televizyonlarının üretici markası olan Samsung, yine dünyanın en büyük markaları arasında yerini koruyan isimlerden biridir. 1938 yılında kurulan, Güney Kore merkezli bir şirket olarak, çok çeşitli şirketlerin grubu olarak bilinir. Günümüzde en yaygını ve bilinen markası ise Samsung Electronics’tir. Samsung, telefonlarıyla beraber şu anda Apple markasıyla birlikte piyasayı domine eden haliyle tanınan ve Samsung Türkiye olarak, telefonda, televizyonda ve beyaz eşyada üstün teknolojiyi kullanarak harikulade tasarımlara sahip cihazlar üretiyor.

Müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek için yeni nesil teknolojileri yakından takip eden ve uygulayan Samsung, televizyon, bilgisayar, akıllı telefon ve beyaz eşya gibi farklı kategorilerde ürün sunmaktadır. Türkiye’de de aktif olarak hizmet veren Samsung müşterilerine geniş bir teknik servis ağıyla hizmet vermektedir.

Samsung çağrı merkezi iletişim telefon numarası öğrenme

sizlerde dünyaca ünlü bu markanın iletişim numarasını bulmak istiyorsanız tam yerine geldiniz demektir.

Samsung telefon, beyaz eşya, ev aletleri başta olmak üzere birçok teknoloji harikası ürünleriyle en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bir teknoloji markasıdır.

Beyaz eşya denilince de mobil telefonlar denilince de ilk akla geldiği gibi televizyonlar konusunda da yine bilinen marka olarak Samsung Türkiye ön plandadır. Cep telefonlarından LCD televizyon ekranlarına kadar her zaman öncü olmayı başarmış bir marka olan Samsung ile kullandığınız elektronik cihazlarla ilgili yaşayacağınız her türlü aksaklık, sorun ya da problemlerde direkt olarak siz de Samsung Telefon müşteri hizmetleri ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Samsung müşterilerine aynı zamanda çağrı merkezi ile de hizmet sunmaktadır. Sabah 08:00 ile 20:00 arasında hizmet veren Samsung çağrı merkezini arayarak yaşadığınız sorunları, isteklerinizi ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Samsung çağrı merkezi 444 ile başlamaktadır. 444 77 11 numarasından ulaşabileceğiniz Samsung çağrı merkezi günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde aramalarınıza cevap vermektedir.

SAMSUNG teknik servis iletişim

Samsung çağrı merkezi 444 ile başlamaktadır.

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 444 77 11

Çağrı merkezi ile yapacağınız görüşmelerde direkt olarak elektronik ürünlerle ilgili destek alabilir ve aksi bir sorun olması, oluşmasına karşı çağrı merkezine talep kaydınızı da iletebilirsiniz. Bu sayede elektronik cihazlar olan telefonlarla ilgili soru, sorun veya buna benzer durumlarda direkt olarak bilgi edinebilir, destek alabilirsiniz. Telefonlarla ilgili yaşayacağınız aksaklıkların tamamında Samsung telefon iletişim numarası ile beraber istediğiniz gibi taleplerinizi bildirerek, servis destek kaydı dahi açabiliyorsunuz.

SAMSUNG Servis Çağrı merkezi

Her yıl lansman yaparak yepyeni telefon serilerini tanıtan Samsung Telefon markası ile sahip olacağınız telefonlarınızda, olası bir aksaklık yaşamaya karşılık çağrı merkezi ile görüşme yaparak teknik bir destek almak istediğinizde, konuyla ilgili olarak elektronik cihazlarda olası bir problemi çözümlemek istediğinizde çağrı merkezinden Türkçe destek ile görüşme yapabilirsiniz.

SAMSUNG TELEFON Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4447711

SAMSUNG TELEFON Şikâyet Hattı

Samsung Türkçe çağrı merkezi telefon numarası 444’lü telefon numarasıdır. Bu telefon numarası üzerinden dilediğiniz her zaman arayabilir, bilgi alabilir ve şikayet kaydı bırakabilirsiniz. Konuyla ilgili görüşmelerinizde şikâyet kaydınız dışında. Yazılı olarak iletişim formu doldurup da Samsung’a ulaşmak mümkündür. Bunun için aşağıdaki iletişim bilgilerinde yer alan form üzerinden ulaşabilirsiniz.

SAMSUNG TELEFON İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Telefon kampanyalarından tutun da çeşitli birçok elektronik eşyaya kadar siz de Samsung Telefon sosyal medya hesaplarıyla beraber anında ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını takip ederek tüm duyuru ve kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

SAMSUNG TELEFON İletişim Formu: http://www.samsung.com/tr/support/erms1

Samsung Canlı Destek: http://livechat.support.samsung.com/CUSTOMER/TR

SAMSUNG TELEFON Facebook

SAMSUNG TELEFON Twitter

SAMSUNG TELEFON İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!