Türkiye’de son yıllarda giderek yaygınlaşmaya başlayan, ev ve iş yerlerinde tercih edilen doğal gaz, gündelik ihtiyaçlarımızı karşılayabilmemiz için de bizlere destek sağlamaktadır. Türkiye genelinde evlere ve iş yerlerine kadar gelen doğalgazın satışını ve dağıtımını üstlenen bazı firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar bölgelere göre ayrılmıştır.

2010 yılında kurulan Samgaz, Samsun bölgesinde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Kocaeli bölgesindeki doğalgaz dağıtımı, satışı ve desteğinden de sorumlu olan Samgaz yüksek abone kitlesine sahip bir firmadır. Abonelerin zaman zaman yaşadığı sorunlar ise Samgaz’ın çağrı merkezi aracılığı ile çözüme kavuşturulmaktadır.

Gaz kaçağı ihbarı, destek ve her türlü şikayet için Samgaz çağrı merkezine ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinden abonelik işlemleri hakkında bilgi alabilir, istek, soru, öneri ve görüşlerinizi de müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. Her türlü konu hakkında canlı destek ve yardım alabileceğiniz Samgaz çağrı merkezine bağlanmak için 444 11 87 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün her anında erişebileceğiniz çağrı merkezi, o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde size dönüş yapacaktır.

Müşteri temsilcileri ile görüşerek kendi başınıza çözemediğiniz doğalgaz sorunlarınızı çözebilirsiniz. Müşterilerine kaliteli hizmet sunan Samgaz’ın çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz güvenliğiniz açısından da önemlidir. Yaşadığınız sorunları çağrı merkezi yetkililerine zamanında bildirmeniz sizler için daha sağlıklı olacaktır.

Çağrı merkezini puanlayın!