Roblox Müşteri Hizmetleri Telefon Desteği: 888-858-2569

Çocukların oyun dünyalarını süsleyen, günümüz dünyasında 15 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu olan çevrimiçi oyunlardan biri olan Robox, online oyun içerisinde etkileşimli şekilde herkesin aktif olarak oyun ortamlarını yaratabilmelerine izin veriyor. Bu oyunu oynayan kitle genel olarak 8 ile 18 yaş arasında değişkenlik gösterirken doğrudan bu kişiler hedef alınarak oyunla ilgili gelişimler kazandırılıyor. Bu anlamda Roblox çağrı merkezi telefon numarası da ebeveynler tarafından merak edilirken, pek çok konuda da bilgi almak, merak edilen konularda görüşmek için araştırılıyor.

Bu sayfada yer alan 888’li telefon üzerinden Roblox’un çağrı merkezine ulaşabilir, her zaman bilgi ve destek alabilirsiniz. Merak ettiğiniz hususlarda doğrudan iletişimde olabilirsiniz. Bu oyun modeliyle beraber çocuklar, istediğiniz şekilde de uçsuz bucaksız bir evren içerisinde oyuncu olarak yarışırlar, yaşam kurmuş olabilirler.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

3 boyulu bir oyun platformu olan bu çevrimiçi oyun içerisinde birbirinden farklı arkadaşlıklar kuruluyor, sohbet ediliyor ve merak edilen pek çok şey burada konuşuluyor. Takımlar kurularak eğlenceli saatlerin yaşanabileceği oyun içerisinde her şey, o an arkadaşlık kurarak tanıştığınız insanlarla beraber gerçekleştirilebiliyor.

çağrı merkezi numarası888-858-2569
e-posta adresiinfo@roblox.com
yardım sayfasıhttps://corp.roblox.com/contact/
hızlıca müşteri hizmetine bağlanmaTeknik sebeplerle denenememiştir. Eposta göndermeniz önerilir.
zorluk?/10
süre?
çağrı merkezi çalışma saatlerihaftanın 7 günü 24 saat
genel merkez adres970 Park Place Suite 100 San Mateo, CA 94403 United States
roblox çağrı merkezi kısa bilgi

Roblox Oyunu Tehlikeli Bir Oyun mu?

Genelde kitlesi çocuk olan Roblox oyunuyla ilgili tehlike arz edip etmediği çokça merak edilir Bu konuda asla taciz, suiistimal gibi konulara yer vermeyen oyunda özel filtreler bulunuyor. Bu sayede oyun içerisinde sohbet esnasında dahi olmak üzere her yerde pek çok engellenecek kelimeler, oyuncuyu engelleyen kelimeler var. Bu nedenle herhangi bir taciz ya da benzer süreçlerde de çocuklarınızın riski bir ortamda bulunmaları pek sağlanmamış oluyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Roblox Oyunu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

İnternet sitemiz üzerinden Roblox oyunuyla ilgili hep aşağıdaki eposta adresine ulaşarak firma ile iletişimde olabilirsiniz hem de yukarıdaki telefon numarasından da yetkililerle görüşebilirsiniz. Oyunun içeriğinde herhangi bir tehlike olmadığı gibi ücretsiz olması sayesinde de bu oyun genellikle tercih edilen oyunlar arasında bulunuyor. Eğer üst seviyelere çıkmak isterseniz de oyun için özel olarak Premium özellikler bulunuyor ve bunlardan faydalanmak gerekiyor.

Roblox müşteri hizmetleriyle görüşmek için 888 858 25 69 numaralı telefon ile görüşerek, istediğiniz her zaman fikir alma konusunda iletişimde olabilir ve görüşebilirsiniz. Merak ettiğiniz pek çok konuda da sizlere yardımcı olacak olan firma, öneri, istek veya şikayetlerde de doğrudan bu Roblox müşteri hizmetleri tel no ile görüşülüp destek alınması sağlanabilir.

Roblox Sosyal Medya Hesapları ve E-Posta Adresi

Oyun içerisindeki herhangi bir konu hakkında görüşme yapmak istediğinizde Roblox’un müşteri hizmetleriyle telefondan doğrudan görüşebilirsiniz. Sizlere kısa süre içerisinde çözüm sunacak olan firma, en iyi şekilde de destek verecektir. Merak ettiğiniz pek çok konuda firma ile iletişime aşağıda bulunan yetkili epostasıyla görüşerek iletişimde olabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Ayrıca online oyun markası Roblox’un tüm sosyal medyada da aktif hesapları bulunuyor. Bu hesaplara da aşağıdaki bağlantılardan ulaşarak takipte kalabilir ve aktif şekilde tüm duyuru, çeşitli özel bilgilendirmeler ya da diğer konular için iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Roblox Yetkili Eposta Adresi: info@roblox.com

ROBLOX Facebook

ROBLOX Twitter

ROBLOX İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!